Düzenli olarak spor yapmak için tüyo verebilir misiniz?

Spor salonuna gitmeden ama düzenli olarak. Hayat felsefesi haline getirmek istiyorum. Çok yoğunum bir de onu ekleyim.

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• önce düzenli ve sakin bir yaşam biçimin olması gerek aksi halde spor amaçlı yürüyüşe çıktığında yolda bir başka tanıdık bayan denk geldiğini farzediyorum aaa naber canım diyerek başlarsın muhabbete ondan sonra gel şuraya beş dakka oturalım diyerek sohbet genişler yani akşam ne yemek yapıcaksın eşin hangi yemekleri seviyor hm tamam benimki onu hiç sevmez hele makarnayı hiç yemez hm ee kızı naaptın üniverste hazırlığı bittimi bitti bitti benim oğlanda polisliğe hazırlanıyor işte ha ha falan senin oğlanla benim kız aynı yaştalar herhalde aralarında ay farkımı var neci bu şekilde spor yapılmaz spor için etrafında yalnızca kuşların cıvıltısı olmalıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Çok yorgunum birde onu ekliyim mantiğin yanliş ancak farkinda değilsin bu yüzden normal karşiliyorum spor yapmaya başladiğinda evet rutin hayatin sana daha yorucu gelicek agrilar kaslarda kasılmalar bacaklarda halsizlik tabi bunlarin hepsi ilk başlarda spora devam ettiğin sürede bu agrilar biticek vucudun güçlenicek kalp ritmin den karacigerine kadar hepsi fakli bir düzene giricek ve şu anki rutin hayatinda seni yoran şeyler artik basit olucaklar yorulmak senin için direnci zorlamak olur ancak spor a başlamak diye birşey yok spor yap geçsin bitsin bu kadar basit bir dünya saçmaliga ne zamanlar harciyoruz kendimiz için sagligimiz için spor yapmak zor gelmesin insana eger istersen sana bir kaç tavsiye veririm salona gitmene gerek kalmaz 50tl lik bir masrafin olur gerisi tamamen sende

1|0
    0|0
  • Motivasyon önemli sürekli kendini spora mecbur hisset ki doğrusu da bu eğer sağlığın müsaitse, al buda motivasyon felsefen olsun spor için biz askerdeyken koştuğumuz yolda yazıyordu.

Sevdiklerin için KOŞ.

1|0
    0|1
  • gün aşırı yap önceleri 20 dakika sonra çoğalıyor zaten

0|0
    0|0
  • 2 hafta filan her gün muntazam yap..Alışırsın birde motive edici şarkılar ve videolar izle..Sporla ilgili

0|0
    0|0
  • Çok yoğunsun ama KS'de soru soruyorsun ha?

0|0
    1|0
  • Spor salonu gereksizdir. Çık sokağa, belli süre koş ısın. Evine dönünce açma germe, daha sonra bir bayan olarak kalçanı göğüslerini (güzeldir mutlaka ama çok daha güzel hale getirmek) için hareketler yap squat gibi. En son olarak da mekik şınav tarzı hareketler yap.

Bitti mi? Tabii ki hayır. Beslenmene dikkat et. Bir diyetisyenden spor zamanı yiyebileceğin bir liste al. Ve bunu severek yap. Sonunda taşsan kaya gibi olursun. .

Başarılar bebeğim :)

0|0
    0|0
  • Ulaşımını bisikletle yapabilirsin.. Bmw nin bir bisikleti yorulduğunda sana destek bile veriyo.. 70 km ye kadar hemde

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gıtmeden cok zor kanks sahsen ben yapamam

0|0
    0|0
  • yüksek meblağlarda para bayıl spor salonlarına asdhsa

0|0
    1|0
  • hedef şart hedef

0|0
    0|0
  • kararlı istikrarlı programlı olmak şart

0|0
    0|0
  • ahaha ben 1 ay salonu gidip gidip bıraktım :(

0|0
    0|0
  • Bana sorarsan gidip o kadar para bayilacagina bes vakit namazi kil hem bu dunyaya hemde ahiretine calismis olursun..

0|0
    0|0
    • Para bayılmayacağım dedim ya işte spor salonuna gitmeyecegimm

• zaten bütün para diyanete gidiyo ülke her bokta geri kaltı gelişilmişlik deniyor ama hiçte gelişmiklik yok

• en basit yöntem alışkanlık edınmektır.. mesela zaman aralığı sabıt olsun en guzelı yatmadan önce spor yapmaktır

0|0
    0|0
  • Aikidoyu tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Bana sanki bisiklet sürmek çok iyi bir spor gibi geliyor çünkü karın, bacak kasları çalışıyor.

0|0
    0|0
  • SİGARA içme yaşam dolu ol.

0|0
    0|0
  • Veririm tabiki canım benim neden vermiym

0|0
    0|0
  • bnim bir tüyom yok ablasıı agırlıklarımaa aşıgımm..onlar bensiz ben onlarsız olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yürüyüşle başlayabilirsin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...