Sizce de casillasın artık futbolu bırakma zamanı gelmedi mi?

sizce de casillasın artık futbolu bırakma zamanı gelmedi mi? hollanda 2010 nun acısını fena çıkarttı :)

Güncellemeler:
ben casillas kötü kaleci demedim yanlış anlaşılmasın refleksleri yavaşlamış artık
size söylüyorum bence daha da gol yiyecektir :) görün bak

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 5 tane yesede 8 tanede yese bu onun kötü kaleci olduğu anlamına gelmez morali bozulmuştur o yüzden yemiştir 3 ten sonra zaten casillas kadar şampiyonluk görmüş bir kaleci var mı şu anda? yok kaç yaşından beri real madridin ilk 11 inde yer alıyor 5 yediği için mi bütün bunlar o bu dünyanın yaşayan en iyi kalecilerinden bana göre daha iyisi yok olmadı birde irlandalı eski bir kaleci varmış ama eminim casillas la kıyaslanamaz bile

0|1
    0|0
    • yaşından ötürü refleksleri yavaşladı gibi.kötü kaleci demedim zaten

• bence o golleri çoğu kaleci yerdi casillas ı gördüğün için şanslısın bence :) çünkü kolay kolay hiç bir kaleci onun gibi olamıycak

• ispanyanın yedek kalecileri ondan iyi değil

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• adam daha 33 yaşında kalecilik için yaşlı değil son 1.5 2 senedir madridde nerdeyse lopezin yedeği konumuna düşürülmesi onu demoralize etmiş gibi kendine güvenini kaybetmiş konsantresi bozulmuş gibi madridden ayrılıp sürekli 11 de oynayıp hakkının verilceği bir takımda eski casıllasi izlettirir bizlere van persienin 2.golü dışında da diğer gollere yapcak bişeyi yoktu bugün

0|0
    0|0
    • onu da tutamazdı iyi yere gitti ama sana hak veriyorum.

• yok ilk golü demiyorum ayağından aştığı vardı ya 4.goldü sanırım yoksa ilk gol zaten daha çok defansın adamı kaçırması ve van persienin yeteneği zekası

• evet hatası vardı orada morali bozuldu zaten

• her kalecinin başına gelir hala en iyi kalecilerden

0|1
    0|0
  • iyimisin ne yavaşlamış :) golleri bir daha izle :) he sana şöyle birşey diyecem şampiyon ispanya olacak o takım deli gibi toparlar

0|0
    0|0
  • Futboldan Anlamayanların, Casillas İle İlgili Konuşmamasının Vakti Geldi Galiba..

0|0
    0|0
  • o golleri yemeyecek kaleci yoktur. casillas çok castı asdasd

0|0
    0|0
Yükleniyor...