Rüyada erkek arkadaşını Braun Xelle 5180 Silk Epil ile epilasyon yaparken görmek neye delalettir?

Sorum tamamen gerçektir

Rüyamıda anlatmak istiyorum yorumu size kalmış

"Biz farklı illerde oturuyoruz o bizim evi ziyarete gelmiş ben misafir odasına geç diyorum

ben içeecek birşeyler getireyim diye

tamam diyor işte bende gizliden kapıyı kapatıp yan pencereden bakıyorum ne yapıyor diye baktım almış eline Braun Xelle 5180 Silk Epil epilasyon makinesini göbegindeki kılları alıyor

Ben gidip içecek bir şey getiriken annemde bana kızıyor çocuk koltugun üstünü hep kıl yaptı diye

Bu neye delalettir ey dostlar

Neden sevişmeli rüyam yok hazır görmüşken neyse ..

Güncellemeler:
hayır kendisi çok aşırı sarışındır ve gram kıl yoktur :S

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu kötü bir rüya değil erkek arkadaşın seni çok özlüyor ve muhtemelen ilerde onla evleneceksin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu rüya mı yoksa kabus mü senin için? Bunu gördüğüne göre, belki erkek arkadaşının senin kıl standartlarından daha kıllı olduğu anlamını taşıyor olabilir.

Sevişmeli rüya görmeme konusunda ise iki ihtimal var. Ya rüyanda seviştiğini görmeyecek kadar gerçek hayatta bu ihtiyaclarını giderebiliyorsun ya da senin bilinçaltında aşırı hanım hanımcık bir kişilik gizli :))))

0|0
    0|0
  • 'annemde bana kızıyor çocuk koltugun üstünü hep kıl yaptı diye' burda güldüm anneniz kedi muamelesi yapıyor :D

0|0
    0|0
  • Viral reklam beyler, ölü taklidi yapalım.

0|1
    0|0
    • biz de epilasyon yapak mı panpa

• ölü taklidi yapıca çokdüşünürmüsün bulabilirmisin (hugo lina ve çocukları ;) )

ben çokdüşünsem bulamasam olurmu :)

• sen gerçek bi kadınsın biliyosun di mi panpa

0|0
    0|0
  • bilinç altında kollarını kıllı bir erkeğe atmak var. buna delalettir bence :) bırak sarışını =)

0|0
    0|0
  • çok güldüm kusura bakmayın :)

0|0
    0|0
  • ... gece fazla yemek yeme !

0|0
    0|0
  • hayırlara bir işaret bu sana

0|0
    0|0
  • iç dünyan bayağı bir karışıkmış demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güldüm çok güldüm :)) hayırlara gelsin.

hem ne kadar renkli bir rüyan varmış napcan sevişmeli rüyayı.

0|0
    0|0
  • :D epilatör aletinin markasını modelini bile görmüşsün ya :D

0|0
    0|0
  • bi tarafının açık kaldığına delalettir ;D

1|3
    0|0
Yükleniyor...