Vücut şekillendirmek için ne yapmalı?

Bir tane sorum var zaten zayıflıkla ilgili.

Ben zayıflamak istemeiyorum.

Ki, aksine kilo almak istiyorum.

Vücudumun şekilli kalması için belimin inceo lması ve oyuntulu olması için nasıl egzersizler öneririsinizz?

Link atabilirsiniz. :)

Cevapları bekliyorum.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• protein ağırlıklı beslen bunun yanında vücudun için mekik ve şınav çekebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• besinlerine dikkat et yedigin yemekler aşırıya kaçmayacak şekilde yaglı tuzlu şekerli olabilir ve protegin veren yiyeçeklere çok yüklen tavuk gögüsü pilav haftada 2 kere kırmızı et tahıl gevregi süt yumurta gibi bol bol tüket durumun iyi ise eve biraz 1-8kg arası agrılıklar al 6ay içinde her yönden iyi olursun tavsiye ederim şahsen lisedeyken bu yöntemlerle 64ten 75kg çıktım 6ay içinde :)

1|0
    0|0
    • İyimiş :D8 mi ne kg ağırlık var zaten 2 tane. teşekkürler tavsiyene uyacağım. peki ilaç varmı önereceğin?

• ilaça felan gerek yok dogru şekilde ve iyi beslen bol protein al yeter bol bol et süt yumurta peynir tavukla beslen ama sosis salam alıcaksanda %100 dana yada tavuk olmasına dikat et :) bide nesfitin tahıl ezmesimi tahıl gevermigi ne vardı onu tavsiye ederim iştah açmak içinde dogal yoldan şu aktarlarda satılan arı polenli ballı ürünler onlardan almanı tavsiye ederim :)

• Çok teşekkür ederim :)

• link

link

bu videoları izle işini görücenden eminim 2 ayrı video var.

0|0
    0|0
  • yağlılardan uzak dur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• herkes mekik yapıyor

0|0
    0|0
  • egzersizler yap

0|0
    0|0