Arjen Robben diyenler el kaldırsın :D :D?

ya arkadaşlar hastayım bu adama ya playstationda sırf bu adam için bayern münihi alıyorum çalımlaya çalımlaya atıyorum. Aha niye aldığımda belli oldu adam Casillası rezil etti :D siz hangi oyuncuyu daha çok beğeniyorsunuz. Ronaldo ve messi klasiği dışında :D

Güncellemeler:
Orjen robbennnn :D
...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Adam sanki pes oynuyor gibi çalıma dizdi:-) o sürata o top kontrolü inanılmaz..

0|0
    0|0
    • Peste bu kadar yapılmaz kardeşim ya vallahi daha bugün barcelonaya robbeni transfer etmiştim gol yağdırıyordum arkadaşa aha Robben böyle yapacak akşam dedim ve yaptı :D

• Aynen öyle agzımız acık izliyoruz bizde:-)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• robben supppaaar

0|1
    0|0
    • arryyaannn robbaannn...

• adam egoist olmakla takımdan ayrı gol sevinci yaşamakla eleştiriliyo ama süper..tarzı bu

• adamda ayrı bir tarz var. o kadar depar at koş koş koş çalımla sonra da ikinci yarı oyuna gelen lense ver olur mu la adam kendi kendine küfrediyor gibi olur :D

• ispanya tarumar oldu...
    roben yine formunda...

0|0
    0|1
    • Adam formdan düşmüyor ki. adamlar robben persie sneijderden korkuyok dedi biri asist yaptı diğerleri ikişer gol :D

• adamlar işi çözmüşler. ispanya pas da pas. eh pas trafiğini kestin miydi tamamdır. Hollanda bu gazla yarı finali garantiledi final yüzde 50. onu anca Brezilya'nın ev sahibi gazı durdurabilir. Almanya bile durduramaz

• eski barcelona olsa ne yazar sistemi çökerten mourinho :D

Yükleniyor...