İspanya yenildi neler düşünüyosunuz?

0|0
111

En İyi Kız Görüşü

• Arabada 5 İspanya 1-5 hahahaha
    Şino'm da atsaydı keşke 😌

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Del bosque zaten geri kafalı bir teknik direktördür hep Real Madrid ve İspanya gibi hazır takımlara konmuştur. Mourinho barça sistemini çözdü sonra ki yıllar ise diğer büyük takımlarda bu taktiği uygulayarak tiki takayı bitiriyorlar.

barça geçen sene 7-0 yenildi 2 maçta sonra 1 hazırlık maçı yaptılar o da 2-0 bitti 9-0 kısaca.
    bu sene küçük takımları bile ligde hakem sayesinde penaltılar ile geçebilen barça izledik 27 puanı hakem sayesinde alan bir barça var.

Del bosque hataları
    1) İnatla tiki takayı oynatması
    2) Yenilikçi ve geliştirmeye kapalı olması
    3) Xavi gibi bitik adamları oynatması
    4) 2 defansif orta saha sokması ve dünyanın en iyi defansif orta sahası Xabi Alonso'yu oyundan alması
    5) barcelona fanboyluğu yapması ve takım oyuncuları torpilli olması
    6) Isco, Nacho, Carvajal ve Morata gibi yetenekli oyuncuları çağırmaması kaleci olarak reina kovası gelebiliyor senelerdir ama ondan 5 kat üstün Diego Lopez giremiyor kadroya ilginç
    7) 5 oyuncu barcelonalı diye diğer 6 oyuncuyu unuttuğu belli özellikle Real Madridli futbolcular tiki takaya çok ters düşüyor onlar fizikli oyuncu kontra atak lazım onlara
    8) Yıllardır pique ve Ramos partnerlerinin uyumsuzluğu gözler önünde ve inatla oynatılmaya çalışıyorlar
    9) 1 sezonluk patlama yapan costa'yı oynatması, fakat ondan kat kat iyi olan pedro oynamaması rezillik onu geçtim torres bile daha iyi costa'dan
    10) Costa kendini bilerek attı o pozisyon penaltı değildi ispanya o golü bile atamayacaktı bide Strootman olsaydı düşünemiyorum artık

Bence senaryo bu şekilde olacak

1) Hollanda
    2) Şili
    Şili avustralyayı yenerse ve üstüne ispanyadan 1 puan veya 3 puan alabilirse iş tamamdır 1 puan alması bile yeterli çünkü hollanda avustralyayı yener 6 puan eder şili ile berabere kalır 7 puan ile lider tamamlar. şili ise 6 puan ile 2. olur gerçi ispanya şu an -4 avarajda şili mutlaka kazanır bu akam ve avaraj farkını epey attırır.

0|0
    0|0
    • İspanya hemen elensinde dönsünler evlerine, tüm dünya tekrar anlasın barcelonanın sıkıcı futbolunun bittiğini.
      Teknik direktörü değiştirip futbolcuları Real Madrid li oyuncular ile doldurmaları lazım.

Casillas, Diego Lopez, Ramos, Nacho, Llronte (sağbek), Jose, Carvajal, Alonso, Jese, Morata

• her guclu takım yenılebılır tabıkı

0|0
    0|0
  • Ben yenildiklerini düşünüyorum açıkçası :D:D maçı izlemedim ama sonucunu gördüm çok hoşuma gitti hollandayı tebrik etmek lazım kupa hollandanın olmalı

0|0
    0|0
  • Yenıldıgını duusnuyorum kanks

0|0
    0|0
  • kim yedi?

0|0
    0|0
  • Robbeni hayatları boyunca unutamicakları kesin ama hakkını verdi hollanda skor 7-0 bile kapanması mümkündü matadorlar paçayı ucuz kurtardılar diyebilirim :)

0|0
    0|0
  • Şaşırtıcı bir sonuç maçı izledim hollanda tam anlamıyla dağıtı ispanyayı arien roben ise çekirge gibiydi adamın önüne geçemiyorlar

0|0
    0|0
  • neler düşünmüyoruzki... mesela pazar günü sınavda bize hardcore yapacaklar..

0|0
    0|0
  • tek forvetle iş bitmiyomus demekkı ve portakallar harıkaydı

0|0
    0|0
  • kupayı hollanda alacak :)

0|0
    0|0
  • Roben çok iyiiydi ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...