Casillas'ın Hollanda maçı performansını nasıl buldunuz?

Hollanda İspanya'yı 5 Golle Yendi. Dünyanın En İyi Kalecilerinden Biri Olan Casillas'ın Bu Maçtaki Performansı Sizce Nasıldı?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Casillas tek 1 hatalı gol yedi , casiillasın kaleciliği tartışılmaz dünyanın her türlü en iyisi , defans puyol olmadan çok kötü dostum , pique de ramosta hava toplarında uyuyo resmen adamlar yürüyerek geçiyo , zaten ispanya atak yapamıyoki defanstada suç yok gol pozisyonu oluyo dalga geçiyolar resmen iki saat top dolandırıyolar filan gereksiz pas yapmanın sonucu , boşta adam var artislik olsun diye yine en çok tutulan adama pas filan atıyolar , Torres desen boş kalede çalım yapmaya çalışıyo , xavi terlemedi bile , burada suç CAsillasın değil tüm takımın.

0|1
    0|0
    • Ramos Ve Pique Dışında Katılıyorum Sana. Casillas Her Zaman İyidir..

• Normal bişey çökmesi , hem futbolcuların oyunu ezberlendi hem oyun ezberlendi hemde futbolcular yaşlandı biraz , yinede İspanyanın bu maçta yenilmesi bişeyi göstermez ispanya gider şampiyon olursa şaşırmam.

• Madcon Ve Cevaplayan Arkadaş, Katılıyorum Size :) ..

• Öncelikle hakemin maçın skoruna etki ettiğini söylemek gerekir. İlk yarı Hollanda takımından De Guzman'ın ikinci sarıdan atılması gerekirdi. Üçüncü golde de Casillas'a çok net bir faul var verilmedi. Hollanda milli takımında bir numara yok bence tamamen Robben ve Van Persie'nin yeteneklerine güvenip kontra atak futbolu oynuyorlar. Bu gruptan İspanya ile Hollanda'nın çıkacağı çok belli zaten ama ondan sonrası Hollanda'nın fazla ilerleyemeyeceğini düşünüyorum. Casillas kötüydü Şampiyonlar Ligi finalinde de hatalı bir gol yemişti.

0|0
    0|0
  • iyi değil diyenler futboldan gram anlamıyor amk.. tek bir hatası oldu oda motivasyonu düştü adamın haliyle. takım ruh gibiydi ikinci yarıda kaleci ne yapsın

0|1
    0|0
  • alexis texas gibiydi işini harika yaptı

0|0
    0|1
  • çok iyiydi aslında ama takımın hatalarına katıldı

0|1
    0|0
  • SÜRÜNGENE BENZETTİM :DD

0|0
    0|1
  • robben Bakkala Gönderdi :D

0|0
    0|0
  • adamın suçu ne arkadaş robbenin g.tünde motor takılı. hele persie o kafa golü ne lan :D

0|0
    0|0
  • Abi başlarım casillasa biz bu şifre muhabbetini nasıl çözcez :D

0|0
    0|0
  • kalitesine yakışmadı ama robben bitti diyenlerle pis dalga geçti :)

0|0
    0|0
  • hiç iyi filan değildi. artık emeklilik zamanı gelmiş. de gea çıkmış olsaydı keşke

0|0
    0|0
  • bakın şunu yazın bu trajedi İspanya nın şampiyon olmasını sağlayacak!

0|0
    0|0
Yükleniyor...