Kargo pantalonlar hala giyilir mi, modası geçti mi?

Kargo pantalonlarla müthiş rahat ediyorum ama son zamanlarda kimsede de görmüyorum. Yeni pantalon almadan sormak istedim. Sizce hala giyilir mi, yoksa aman demode olurum falan mı?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkekler giyiyorlar bildiğim kadarıyla hala, senin yaş grubun özellikle..Ama ben kargo pantolonu hiç bir zaman beğenmemişimdir.Ne o her yerinde cepler falan, kampa gitmiyorsan o kadar cebe ihtiyacın varmış gibime gelmiyor...Bir de giyeceksen en azından ceplerine bir şeyler tıkıştırma, çok antipatik buluyorum onu da..

1|0
    0|0
  • Aman niye modaya takılıp kalıyorsun ki. Herkes aynı fabrikadan çıkmış gibi giyiniyorsa sen farklı ol. Ben kargo pantolon sevmem tercih etmem ama sırf diğer insanlarla aynı giyinecem diye de rahatını bozma derim ben. Başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin;))

0|0
    0|0
  • yoo erkeklere her zaman yakışıyor..bayanlar için demode olur ama..

0|0
    0|0
  • "Demode"likten korkma. Canın neyi istiyorsa onu giy. On sene önce almış olduğum spor çantamı hala kullanıyorum. Demodelik de neymiş, kime ne, bana ne.

0|0
    0|0
  • kafana göre takıl farklı olmaya bak aynı olup ne yapıcan insanlarla

0|0
    0|0
  • yoo giyen çok sen denk gelmemişsin bir de rahat ediyorsan tabi ki de giy .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben hala giyiyorum. Çok da rahat ediyorum. Kendime yakıştırıyorsam rahat da ediyorsam kimseye laf düşmez. Her modası geçeni atıp yenisini almaya kalkarsak başedilmez zaten.

0|0
    0|0
  • düzgün kaliteli bir kot pantolondan şaşma derim

0|0
    0|0
  • Herkesle aynı birebir tek tip giyinmeye özen göster çünkü ancak bu şekilde kendini farklılaştırabilirsin.

0|0
    0|0
  • bende eskiye dönüş yapıcam bi kargo pantolon alacağım çok seviyorum ve acaip rahat oluyorlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...