Günde 26 km koşarak 2 ay da 19 kilo yağ yaktım?

Bir aralar 1.81 boya 87 kiloydum. Üstelik vücut yağ oranım çok yüksekti ondan önce de kilom doksanlarda idi. 2 ay boyunca günde 26 km hızlı tempo ile koştum. Evimden çıkıp ta ki merkeze kadar. Arada ki mesafe 13 km gidip geliyordum koşarak toplam 26 km ediyordu. Şu an 68 kiloyum. Fakat biraz dozu abarttım. Şu an ise zayıfım. Yağ oranını arttırmadan nasıl kilo alabilirim? şu an vücut yağ oranım çok düşük fakat kaslara zarar vermedim kas oranı daha yüksek. Yağ üzerinden olmaksızın bir 5 kilo kadar almak istiyorum. Bunu nasıl sağlarım. .Allah'tan geniş omuzlu yarma gibi bir vücut tipim var da çok ince durmuyorum. Bir zamanlar kilo verme derdine düşerken şimdi alma derdine düştüm ya

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• oha beee :) cok özendim smdi sanaaaa

0|0
    0|0
    • Ya o kadar çok sarıyor ki. Eskiden yüzüm tombikti hatta zayıfladım yüzüm küçüklü daha bir erkeksi görüntü oldu. Bu halimi daha önce görseydim çok önceden başlardım spora. Çok zevkli bir şey aslında çünkü kendi çabamla bunu elde ettim beni mutlu ediyor. Hobi oldu bana koşmak. Fazlalık kilonuz varsa sizin yerinize ben koşarım :P

• çok kotusn :)

• Bolbol fındık fıstık hanmburger ye

0|0
    0|0
    • ben yağ üzerinden olmasın diyorum gittin kalorisi en yüksek şeyleri saydın. Hamburger ne ya yiyeyim de göbeğim olsun sonra :D

• Bencede cok çelişkili olmuş :D

• :( aman beğenmezsen beğenme

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...