Fenerbahçe hakkında ki düşünceleriniz nelerdir?

Taraf gazetesinde yer alan habere göre Aziz Yıldırım'ın listesinde yer alan isimlerden en dikkat çekici olan isim Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük oğlu Ahmet Burak'ın kayınbiraderi Ahmet Ketenci. Ketenci'nin yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın oğlu Hüseyin Ersan Topbaş'ın da listede yer alması hükümetin Fenerbahçe'yi ele geçirmesi iddialarına sebep oldu.

Ayrıca daha önce Kızılay Genel Başkanlığı yapan ve hayali ihracat nedeniyle 1994 yılında hüküm giyen ve zaman aşamı nedeniyle davası düşen Talaz Yılmaz'ın da listede yer alması tepki topladı.

ve ayrıyetten 2006 yılında babasının vefatının ardından Zülfikarlar Grubu'nun başına geçen İsfendiyar Zülfikar, 2007 yılında Türkiye'nin en zengin 82. kişisi olarak gösterildi. Zülfikarlar Grubu daha çok petrol sektörü üzerine yoğunlaşmış bir grup olarak dikkati çekiyor. İsfendiyar Zülfikari, genç yaşına rağmen ekonomi dergilerinin sıkça adından bahsettiği bir isim oldu. tüm bunlar neyi çağrıştıroyr sizde bende bir fenerbahçeliyim.. ve son olarak birde anket yapıyorum fenerbahçe şampiyonlar liginde yer almalımı?

• Kesinlikle hak etti avrupa da oynamalı
    88% (7)45% (5)63% (12)Oy Ver
  • Durumlar çözülene kadar katılmamalı
    12% (1)55% (6)37% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Hak ettik.. Oynamalıyız..

0|1
    0|1
    • teşekkürler :) hemde sonuna kadar hak ettik

• helal olsun sana ya :) fenerbahçeli olmanın ayrıcalığını ve gururunu herzaman yaşıycaz

• kesınlıkle ve kesınlıkle.. Amannn bosver bazıları avrupaya gitmeli ki bazı rezıllıklerını dındırmek ıcın ;)) Kimi beleşe gider kimi 3.5 ata ata ama hiçbiri 1 tane Fenerbahçe etmez..

Kızlar Ne Diyor 1

• Durumlar çözülene kadar katılmamalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dıdısının dıdısı, ölüp gebereceksiniz bigün şike şike diye anırmaktan, başka bişi bildiğiniz yok, aklınızla değil tutturmuşsunuz bi şike, şike şike fenerbahçe daima zorunuza gidecek, ehhh demekki çekememezlik var, kalın sağlıcakla.

1|1
    0|0
  • ne katılmasından bahsediyorsun, futbol tarihinden silsinler

0|0
    0|0
  • bu yıl haketti geçen yıl şaibeli mi acaba ?

0|1
    0|1
  • şike filan yok saçmalamayın şike olsaydı denizli maçında olurdu

0|1
    0|1
  • uefa 2 yıl daha almayacak kanımca...

0|0
    0|0
    • demirören baba ayarladı bişeyler bakalım geçen yıl ligden düşmedik ve bu yıl herkesin gözü önünde geçen yılki kadar çok değerli maçlar kazanarak hak ettik bu yıl almıycaklarını hiç sanmıyorum ben

• biliyorum elbette ayrı bir paltform olduğunu ancak fenerbahçenin türkiyedeki gücünü herkes gördü başbakanlada görüştü platini ve başbakan kuluplere ceza vermeyin dedi o da geçiştirdi ozaman için ancak daha sonra fener castan falan davayı çekti. bu bir tutarsızlık gibi ancak uefayla perde arkası görüşmelerin sonucu gibi gelişmeler fenerin lehine diye düşünüyorum

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...