Bundan bir kaç sene önce futboldan iğrenen kadınlar vardı şimdi ne oldu da böyle oldu? D?

Ümit Özat ın katıldığı programda sunucun bunu anlamak istememesi futbol ağırlıklı olarak erkek işidir kadın değil ozaman erkeklerde örgü örsün kadınlarda buna tepki gösterince bizde cinsiyetci yaklaşım diyelim var mı la böyle dünya ümit abime helal olsun :D:D
http://www.youtube.com/watch?v=yZRUaoRJv7I

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• ümit özat haklıdır sadece konuşmayı becerememiş simge zaten her kadının yaptığı gibi bağıra çağıra söz kese kese seyirciye oynaya oynaya haklı çıkartmış kendini adam açık açık diyor futbol bizim işimiz tutkumuz bırak ta en iyi biz anlayalım haklı yani

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• futbol bir spordur cinsiyeti yoktur. diğer hemcinslerimi bilmem ama ben baştan beri seviyorum, diğerleri de özentilik olabilir ya da akım sevmeye yönelik olunca fikrini değiştirenler orasını bilemeyeceğim...

0|0
    0|1
  • Bunun cinsiyeti yoktur ki bende gayet iyi anlıyorum ve birçok erkekle futbol konuşabiliyorum.Ümit Özat saçmalamış.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ümit haklı, o kadın ve onun gibilerin amacı görselliğiyle ön planda olmaktır

0|1
    0|0
Yükleniyor...