Çadır kurup kamp yapmak istiyorum kafamı dinlemek istiyorum dogayla.?

Böyle bir yer bilen varmı? egede? akdenizde olabilir

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Asos gidebilirsin. Ören ve Erdekte o tarz etkinlikler oluyor. Fazla eğlenceli tabi sen yalniz kalmak istiyorsun galiba o yüzden Asos

0|0
    0|0
    • suanlık plan aşamasındayım :D arkadaşlarıma teklif edebilirim gelcek biri var mı diye. tek kalmak tabiki sıkıcı

• Kamp yerleri var. Belirli gruplarla yolculuk yapma imkaninda var. Bisiklet paten motor vs. Ama yok dersen direk kamp yerini ariyorsun gelicem diyorsun. Onlar ayarliyor aksamlari fazla eglenceli oluyor genelde gençler oldugundan.

• oo çok iyi :::)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşlar profesyonel olarak beykoz riva da ormanın ortasında ister yatılı isterseniz günü birlik kamp organizasyonunda yardımcı olabiliriz. Dev salıncaktan zıp lıne a kadar 10 a yakın aktivite yapma şansını, çadırda konaklama sansını gece ormanda yürüyüş şansınıda tanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz...
    muhammet habib dural
    0544 609 40 22

0|0
    0|0
  • muğla gökova körfezinde akyaka orman içi kapm yeri. fiyatı uygun 20 tl idi gecen yıl. fethiyede kelebekler vadisinde var. muğla ortaca dalyanda da kalabilirsin orası da süper.

0|0
    0|0
    • kelebekler vadisini araştırıyorum. 20 tl gunluk ucretmi

• gecen yıl öyleydi akyakada günlük ücreti. umumi wc ve banyosu var. elektrik istersen üçlü kablo veriyorlar +7, buçuk tl idi. ama dalyandaki çadır için 20 tl ayrıca kişi başı için de 10 tl alıyordu geçen yıl

• bana sorarsan daha çok dağlık bölgeler daha çok hoşuna gidebilir. örneğin yazın Uludağda kamp yapmak muhteşem birşey tavsiyemdir.. Çocukluğum uludağda geçti harika zamanlardı.

0|0
    0|0
  • Edirne / ERİKLİYE git zaten cogu insan çadır kurup kamp yapıyor muhteşemde bir yer.

0|0
    0|0
  • Çok İyi Düşünmüşsün..

0|0
    0|0
  • asos diye bir yer duymuştum ama nerde onu bile bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...