Sevgilinizin sizi sanalda aldattığını öğrenseniz ne yaparsınız?

evet arkadaşlar Sevgilinizin sizi sanalda aldatdıgını ögrenseniz ne yapardınız?

ben kesinlikle ilişkimi keserim.peki ya siz sanaldır ciddi degildir diye signeye mi çeker,yoksa ilişkinizi kesermisiniz?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatmanın sanalı gerçeği olmaz. Sanalda bile olsa aldatıyorsa aldatmayı düşünebiliyor anlamı çıkar buradan. Aldatmayı düşünen insan gerçekte de bunu yapabilir. Ben çok fazla bie fark göremiyorum. Bence bu tarz işler kafada biter. Tenin tene değmesi şart değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bitmeli öğrendiğinde.. bazen şurda yazdıklarım bile ihanet gibi geliyor son zamanlarda bu duyguyu yoğun yaşamaya başladım bir kaç güne sile bilirim hesabımı kendime güvenim tam yanlışım yok olmadı asla olmazda

1|0
    0|0
  • Eğer başkasından öğreniyorsam ya da haberi olmadan öğreniyorsam tek kelime etmeden selamı sabahı muhabbeti keserim. Ne oldu diye sorarsa kendin ne olduğuna karar ver ama beni rahatsız etme derim sağlıcakla kal derim olur biter.

1|0
    0|0
  • bilgisayarını heckırlarım

1|0
    0|0
  • Kadinlar bitirmek istedikleri iliskiler icin bahane aramazlar yaratirlar ve o bahane sonucunda da o iliski asla geri donusu olmaz :(

0|0
    0|0
  • biter benim için...

0|0
    0|0
  • Maya sağlam mı değil mi.! Sanaldan reele kayar,

0|0
    0|0
  • vururum net ve kesin :)))) ( saKA TABİ)

0|0
    0|0
  • ya sana tabi reel değil ki istediğini yapsın gavatlığı nerede görülmüş

0|0
    0|0
  • sessıce biter, gercı hep sesızsce bıtıryrm..

0|0
    0|0
  • bende onu reelde aldatırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• önce içimdekileri pöykürürüm içimde bana dert olcana, ona dert olsun bu anı hiç unutma cünkü cok pişman olucan ama ufak bir şansın bile olmuycak derim ceker giderim...

0|0
    0|0
  • sanalın real ola şeytanınız bol ola derim dürtüşünn

1|0
    0|0
  • smeet diye bi oyun vardi bilen varmi orda bi sevglm vardi cok aldatti beni ayrildm gecen sene :D cok sacma zaten sanalda sevgili olmak :P

0|0
    0|0
  • Ölsün..

0|0
    0|0
  • bitiririm

0|0
    0|0
  • kanlı canlısını bulamadı da bu kadar mı düştü

0|0
    0|0
  • ıhanetın sanalı manalı yok bıter ılıskım

0|0
    0|0
  • sanırım çok kırılırım..ayrılmak isterim.

0|0
    0|0
  • Suç sanalda olsa suçtur.Bu yüzden keserim bağımı

0|0
    0|0
  • Öğrendiğim an biter

0|0
    0|0
Yükleniyor...