Yuh burada hiç mi spordan anlayan yok yani? ?

ya koşu bandı alacağım sizce hangisi kaliteli ve güzel?

www.sahibinden.com/.../detay

0|0
318

En İyi Erkek Görüşü

• ben varım istediğini sorabilirsin yardımcı olurum.:))

1|0
    0|0
    • süper :) bu linklerden en iyisi hangisi sizce?

• İzmir ama kekoların içi parklar keko dolu mal mal bakıyorlar ıgrenc bıyer.tasınacagız guzel bır semte ama 3 ay var daha ozamana kadar da bu gobegı erıtmek ısrtıyorum

• karnına poşet bağla öğle koş koşacaksan daha çabuk zayıflarsın ısınması lazım göbeğinin daha çabuk erir:))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• koşubandı sataklanman için ilk adımdır.onu yerine tempolu yürüş ya da gerçekten koşmaın tavsiye ederim.istambu içinde ise büyükşehir belediyesinin havuzlrında yüzebilrsin.yaz-kış haftada 3000mt yüzen biri oalrak söylüyorum.

0|0
    0|0
  • v.fit 740 daha hesaplı ve daha kalıtelı bı urun ozellıklerıde 3 nun arasından daha ıyı ama eger kosucaksanız neden evde kosuyorsuunuz cıkın dısarda kosun. yapay spordan uzak durun alıcaksınız ve evınızde yer kaplıcak paranızada yazık bende sporcuyum tavsıye etmıyorum

0|0
    0|0
  • daha önce spor yapıp birakan (parmak kiriklarindan zorunlu olarak) ve tekrar başlayan biri olarak şunu diyebilirim: alıp bir kaç kere kullandıktan sonra kenara atacaksın. Nerden biliyorsun diye sorarsan, eee burada bir tane onca alet alıp kullanmayan biri var.

0|0
    0|0
    • hayır ben koşmayı çok seviyorum bir kenara atmam.Şuan bulundugumuz mevkı kosmak ıcın uygun olmdıgı ıcın kosu bandı alacagım.Sizce en iyisi hangisi)

• bence yarabandı al adadasdadadadadadada

0|0
    1|0
  • en pahalı olanı en güzelidir panpa.

0|0
    0|0
  • En guzeli acil havada koşmak na yinede kendine bir perhiz ayarlamalisin ve hic bir şekilde bunun dişina cikmaman lazim yani iradeyi zorluyacakksin ve istek en önemli ffaktör ;-D

0|0
    0|0
  • Koşu bandı hiç tavsiye etmem. Uzun süreli kullanımda stress kırıklarına sebep olur. Egzersiz yaparken ağrı sızı vs. hissedersin. Eliptik haretler yapmanı sağlayacak vbe ayakta kullanabileceğin kondisyon aletleri var onlardan tavsiye ederim. Hem daha hızlı kalori yakmanı sağlar hem de sakatlık riskin çok daha az olur.

0|0
    0|0
    • e fıtness spor salonlarında nıye kosu bandı var?

• Olsun diye var. Araştır istersen ben hekim olarak bu yorumu yapıyorum.

• Koşu bandı almak akıllıca bir iş değil, yapılması gereken ve saglıkı olan adidas prof koşucu ayakkabısı alınır fiyatları 200-300 arasıdır. Akşamları yemekten 1 saat sonra günük 1 km yürüyüş 4km tempolu koşu yapılır. Dışarıda doğada toprağa basa basa.. Koşu bandı kalp ritmini olumsuz yönde etkileyebilir, saglıklı olanı dışarıda koşmaktır.

0|0
    0|0
  • 2.si daha iyi gibi.

0|0
    0|0
  • Alma derim, geçici bir heves olarak , köşeye atacaksın yarın öbürgün birde ev kalabalığı olacak, onun yerine müsait vakitlerin yürüyüşe çık derim..

0|0
    0|0
    • ben yurumek degıl kosmak ıstıyorum oturdugum mevkı yurumeye kosmaya uygun degıl

• Ama dediğim gibi emin ol kısa bir süre sonra hiç kullanmayacağın bir koşu bandın olmus olucak..

• üzerine çıkıp koşmadan karar vermek zor. bazıları tekliyor rahat bir koşu yapamıyorsun. deneme imkanın varsa almadan önce dene bence.

0|0
    0|0
  • 1. ve 3. olan motorlu. Ortadaki mekanik. İki motorludan iyi olanı alabilirsin. Mekanik alma

0|0
    0|0
    • mekanık ne demek onun ne farkı var

• motorluda motor bandı döndürür. Mekanikte sen kostukca altından kayar band. manueldir yani

• hmm anlamadım sagolun

• bence gerekyok fitnessa git

0|0
    0|0
  • burdakiler spor malzemelerimi satıyor ya
    gir spor yerlerine anlatsınlar sana

0|0
    0|0
    • nasıl anlmadım,?

• ne alakası var ben ikinci el arıyorum gıdıp teker teker fıtıgraf mı gostereyım onlara

• onlarda ikinci el de vardır bea :)

• İzmir gibi yerde ne koşu bandı. Çok sahilde koş işte. Hava da miss..

0|0
    0|0
  • spor salonuna git derim ben bosuna alma

0|0
    0|0
  • malof istanbula git pişman olmassın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sonuncusu

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünmüştüm :)

• Fitness'a git. Hem sosyalleşmişde olursun. Ve koşmayı sevip devamını getirebileceğini düşünürsen al bunu, aksi alda heves etmiş almış sonra sıkılıp kenara atmış olacaksın.

0|0
    0|0
    • 3 link attım hangisi güzel?

• Çevreniz uygunsa dışarıda koşun derim.Koşu bandı sıkıcı çünkü.

0|0
    0|0
    • hayır koşu bandı alacagım

Yükleniyor...