Yüzmek ne kadar vücudu geliştirir ? yüzen arkadaşlar cevaplarsa sevınırım.

Yüzmek ne kadar vücudu geliştirir ? bilhassa yüzen arkadaşlar cevaplarsa sevınırım.

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben yüzdüm birkaç yıl.. Omuzlar acayip gelişiyor şuan tam bir basketçi tipi var bende :) Kollar uzun omuzlar genıs..

Zayıflatır kolları omuzları genişletir... Tavsiye ederm ;)

0|0
    0|0
    • kac yasında yuzdun genısledı

• 25 ın dede gelısıyor yanı...

• Gelişir tabii programlı devam edersen.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yüzme sporu, aerobik hareketlerinin içine girmektedir, aerobik tipi egzersizler, oksijen kullanımına dayalı sporlardır. Kasların gelişimi için onları normalin üzerinde bir karşı dirence tabi tutmak gerekir. Bunun sonucu olarak vücut kendini karşı dirence hazırlayarak, kas fibrillerinin gelişmesini sağlar.

0|0
    0|0
    • yüzme ne kadar etkılı pekı?

• ne kadar mı etkili en etkilisi diyelim. yüzme kasları geliştirmez sadece estetik bir görünüm sağlar kaslarım gelişsin en etkili hangisi dersen barfiks.

• 3 yaşımdan beri yüzüyorum kilo fazlam var ama geniş omuzluyum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1.5 sene önce 1 sene kadar full yüzmüştüm ama antreman gibi 5 kere git gel dinlen gibisinden kasların fazla büyümüyor ama tüm kasların belli oluyor heryerim girinitili çıkıntılı olmuştu 1 sene içinde

öncesinde 6 ay spor salonuna gitmiştim tamam belki daha etkili oluyor ama o yorgunluk falan cekilmiyor yüzmek hem zevkli hem yararlı

0|0
    0|0
  • fit bir vicuda sahip olmanın en güzel yoludur en çok kasını çalıstıran bi aktivitedir öneririm iyidir yani ;)

0|0
    0|0
  • Ben küçüklüğümden beri yüzüyorum düzenli olarak ama son 4 aydır yüzemedim sakatlıktan dolayı ama yine başlayacağım.Tüm kasları çalıştırır ve çok kalori yakarsın.Ayrıca kaslarının erimemesi için de protein ağırlıklı beslenmelisin.Vücudun sıkı ve şişik olmayacak ama kaslı olacak.Yani kısaca çok fit ve güzel gözükeceksin.

1|0
    0|0
    • yanı dıyeceğim gunluk ne kadar yuzmek lazım duzene gırıgımız de 1 saat yarım saat?

• Öncelikle sen yarım saat ile başla.Çünkü alışkın değilsin ve her gün yüzebilirsen çok daha iyi olur ama her gün olmuyorsa da haftada üç gün yüzmen gerekir.Düzene soktuktan sonra senin için günde 1.5 2 saat yeterlidir.

• Vücudun her kası orantılı şekilde gelişir .Gelişim yaşları içinde yaparsan omuzlar gelişir.Ayrıca kondisyona çok iyi yararı var.Şuan yüzesim geldi çeşme denizinde ...

0|0
    0|0
  • yüzmek kasları geliştirmez sadece fit durmanı sağlar:)

0|0
    0|1
  • vucudu genısletır sekıl verır :)

0|0
    0|0
  • Ağırlık girmeden vücut geliştiremezsin.. Kilo yakımı vs. için diyorsan yararı çok..

0|0
    0|1
  • kollarla omuzları iyi geliştiriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...