Arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var bir bakiverin?

25 gündür kosulara ve salonda agirliklara calistim, kilo verme asamasindayim. basladigimdan beri simdi 7 kilo kaybettim ya su ya yag artik bilemiyorumda, sizce agirliklarla calisirken, agirligin kilosunu arttirarak mi calismaliyim yoksa , atiyorum 5 kg x2 dumbble 1 ay calisiyim sonradan mi arttiriym? bide zayiflama sürecinde karbonhidratlari baya bir kestim bu kas yapmada sorun cikartirmi onun yerine protein aliyorum.

TEskler herkese

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ağırlık çalıştıktan sonra kardiyo yap
    Çalışma esnasında en az 1,5 Litre su tüket.
    Kg.

0|1
    0|0
    • ben genellikle kardiyo dan sonra agirlik yapiyorum sence senin dedigin dahami iyi? su tüketiyorum evet yoksa olmuyor

• şimdi bak vucut belli bbi idmandan sonra zamanda yağ yakımına başlar 20 30 dk yani ısınmayı hafifi tutup sağlam bir 40 45 dk lık ağırlık çalışmasına girip ardından biraz dinlenip kardiyo yapabilirsen daha iyi sonuç alırsın Kardiyonun şiddetine göre de zamanını ayarlarsın illa 1 saat yapacaksın diye bir şey yok

• Anladim cok tesekkürler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Zayiflamak icin az kilo cok sayi yap mesela 10 kiloyla 5 sayi yapacagina 5 kiloyla 10 sayi yap gibi bu calisma kas altindaki yaglari eritir fit ve kasli olursun ama kaslari sisirmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• zayıflamaksa amacın kiloyu çok arttırma şişmene sebep olur. Az ağırlık çok tekrar ve bol bol kardio

0|1
    0|0
    • cok tskler cevap icin bende öyle yapiyordum :)

Yükleniyor...