Yüzüstü yüzebilmek için ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar yüzme kursuna gidiyorum hoca tahtayla yüzmeyi öğretiyor. Sırt üstü çok kolay yapıyorum ama yüz üstü duramıyorum suyun üstünde gövdem ve kalçamı kaldıramıyorum batıyorum ve öyle oluncada çırpamıyorum ayaklarımı :( ama sırt üstü durabiliyorum ne yapmam lazım yüzüstü durabilmem için nasıl kaldırabilirim kendimi :(

0|0
015

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• kusura bakma ama sen zor olanı yapıp en kolayını yapamıyormuşsun..sonuç olarak zaten su seni kaldıracaktır bir insan suda batıyorsa bu onun suçudur..

0|0
    1|0
  • Kendini sıkar ve heyecanlanırsan batarsıın. Sakin olcan korkmaman lazım. burada 2 kere kocaeli şampiyonu olan çocuk söylüyo :P :D

1|0
    0|0
  • Yüzme hocan bu sorunun cevabını bilmiyor. Sen de bize soruyorsun:)) Tahminimce sırtüstü yüzerken göğüslerin balon etkisi yapıyor ve su üzerinde kalıyorsun. Kendine bir kaç balon bağlarsan yüz üstü de yüzebilirsin.

0|0
    1|0
  • ögrenin panik yapıyon ondan.orantılı at kulacı yeter

1|0
    0|0
  • Eline bir plastik top al ve iki elinle tutarken vücudunu ger. Düz olarak suda yüzüstü kalacaksın. Sonra ayaklarını kalcadan cirp bir süre sonra motor takmış gibi hızla ilerleyeceksin. İyice alisinca topu bırakıp kulaç atmayı dene daha sonra sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Sal gitsin.

0|0
    0|0
  • Kendini kasmaman gerekli ilk kural.

0|0
    0|0
  • yüzünü üste koy yüz.

0|0
    1|0
  • bunu hocan daha iyi bilmez mi ona sorsan?

0|1
    1|0
  • bacaklarını makas şeklınde açıp kapatacan sol ve sag kolunuda kulaç atarak yuzecen :)

0|0
    0|0
  • Rahat bırak kendini su kaldırır zaten

0|0
    0|0
  • zamanla alışırsın buna merak etme

0|0
    0|0
  • kendini sıktığın için olabilir,

0|0
    0|0
  • kursa boşa para vermişin.
    kolay at suya kendini biraz relax ol su seni kaldırır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...