Sabri Arsenal transfer olsa sizce Arsenal basari yakalar mi?

Bence Sampiyonlar ligini bile alirlar. Sizin fikriniz?

Hayirli cumalar.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• tüm kulvarlarda

0|0
    0|0
  • arsenal sokaklarında oynar anca ;) orada da yedek soyunur :D ya da oyuna girerse cam çerçeve indirir :D

0|0
    0|0
  • Chelsea Fabregası aldı bence Arsenal de bir yıldız almalı bunun için en iyi adar Sabri Sarıoğludur

0|0
    0|0
  • ben o sol ayağıyla orta yapıp umutun gol attığı 3-2 yendiğimiz son karşılaşmadan sonra sabriyle alakalı espiri yapmaya tövbe ettim. öyle oynarsa sürekli forma giyer bence ebue gibi kendini yere atmaz en azından

0|0
    0|0
  • sampiyonlar ligi kupasını kaldırır :)

0|0
    0|0
  • sabri gibi karakterli çocuk var mı acaba tertemiz cocuk fenerdeki emre serefsizinden kat kat adam o heryerde basarılı olur sabri seviyoruz seni

0|0
    0|0
  • Sabri ve Arsenal hiç uymuyor :D

0|0
    0|0
  • yeter zabri reyiz'le dalga geçtiğiniz :)

0|0
    0|0
  • once transfer etmesı lazım ama cıty ve real madrıd devrede oldugu icin zor alır Sabrı Reyısı

0|0
    0|0
  • manchester city ye gitmesi lazım arsenal kesmez

0|0
    0|0
  • Arsenal i bilmiyom da Sabri RTE ye bile gider yapar.

0|0
    0|0
  • iyide futbol erkek işi:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabrim Fifa World Cup'ta hakem mi olsa acaba?

0|0
    0|0
  • Senin tuttuğun takımı öğrenebilir miyim?

0|0
    0|0
    • Sence hangi takimliyim?

• Benim için Galatasaray espriyle yaklaşılacak, eğlenilecek değil, her zaman ciddiye alınmasını düşündüğüm önemli bir olgu. O yüzden bu şekilde yaklaşman tuhafıma gitti. Ayrıca sorgulamakla sormak farklı şeyler. İyi günler sana.

• Ne guzel sen cok ciddiye alarak galatasarayli olursun, bende ne zaman ciddiye, ne zaman espiriye vuracagimi bilerek. Her insan farklidir, her insan takimida farkli tutar. Futbolu zaten bazilarinin gereginden fazla ciddiye aldigi icin basliyor hooliganlik ve dusmanlik, dikkat etmek gerek. Sizede iyi gunler, iyi hafta sonlari.

Yükleniyor...