Aldığım karar doğru karar mıydı?

8 aylık bir ilişkim vardı bugün itibariyle sonlandırdım.nedeni ise ilgisiz olmasıydı...

dün akşam konuşalım dedi aramasını bekledim uyumadım son bir şans vermek istedim ve aramadı...mesaj attım telefonunu 1 gün dolduğu için mesajlarım iptal edildi çünkü telefonu kapalıydı hala da kapalı...ve biz uzak şehirlerdeyiz.bana gündüz dün en son konuşmamızda sorunlarım var hiçbir şey yapasım gelmiyor,telefonu bile şarj etmek istemiyorum dedi.bu ne kadar doğruydu?

bugün hakkımı da helal etmeyerek ilişkimi bitirdim,o kişiyi sildim hayatımdan.evet hakkımı helal etmiyorum çünkü çok emeğim vardı üzerinde...sizce aldığım karar doğru bir karar mı?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• rahatsan doğrudur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hak hukuk meselesine karisamam, yasadiklarinizi bilmeden, fakat kararina anlayis göstermek gerekiyor. Eger konusalim deyip, telefonu kapali tutuyorsa böyle davranmanida göze alabilmesi lazim. Tabi sebeplerini bilemeyiz fakat, bir ihtimalde ayrilik adimini senin atmanida isteyebilir, sorunlari oldugunu belirtip, ama anlatmiyorsa sana, ozaman bunda ben tuhaflik sezerim.

Bundan bir süre evvel,yillardir görüstügüm bi kiz arkadasim vardi, gecen sene bendede bir sürü sorunlarim vardi, fazla görüsmüyorduk, ama ek olarak sözlenmisti, o sebepten dolayida samimiyetimde ister istemez eskiye kiyasla mesafe koruyordum. Fakat nu arkadasim yinede tüm mesuliyeti bana yüklemeyi cözüm gördü, ben eskisi kadar ilgilenmiyormusum. Ona sorunlarimi acik acik anlattim ve aralarinda saglikla ilgili cok ciddi bir sorun olmasina ragmen nedense tüm sorumlulugu bana yükledi, görüsmeyi bitirdigini ifade etti. Bende beni anlamayanin pesinden gidemem deyip vedalastim.

0|0
    0|0
    • sorunları dert edilecek bir sorun değil aslında..bana en çok koyan ben normal kalp hastası olan biriyim..benim gece kalbim tuttu , nefes almalarımda zorluk geçtim ara ara olur bende..bide işte üzüntü stres hepten tetikliyor.neyse ben mesaj attım kötüyüm diye.bana o gece cevap vermedi teli açıktı.1 gün geçti ondan sonra mesaj attı ve teli kapamış.ben bütün gece uyuyamadım bir mesaj bekledim çok mu bu..sonra işte üzüntümü ifade ettim.bana verdiği yanıt " şarj etmek bile istemiyorum oldu..

• evet öyle oldu malesef.çok üzgünüm

• Üzülmen normaldir, lakin yanlis bir karar almadigini düsünüyorum. En azindan bu seni rahatlatmasi gerekiyor

• gözden ırak gönülden ırak mevzusu sizinki.. Belki yakın olsanız erkek açısından da farklı olabilir ama yaşamış biri olarak uzaktaki aşk bu zamanda her iki taraf içinde zulümden başka birşey değil.. Ha varsa sonunda evlilik vs.. bunun içinde hızlı davranmak lazım yoksa ayrı şehirlerde aşk eziyettir... Doğru bir karar vermişsin...

0|0
    0|0
  • kesinlikle doğru bir karar...

0|0
    0|0
  • adamın sorunları warmıs böle mi yanında oldun bide hakkımı helal etmedim diyosun

0|0
    0|0
    • ben kalp hastasıyım gerçekte de ve geçen gece kalbim sıkıştırdı ne aradı ne sordu 2 gün geçti anca o zaman mesaj attı.bu ilgisizlik değil de nedir? ben yanında oldum ailesi itti ben sahip çıktım destek oldum ama hastalığımda ynaımda olmadı telefonunu kapattı.

• işin o boyutunu bilmiodum tabi o zaman iyi olmus salla iyi bir insan değilmiş

• Mesafeler büyük aşkları kuvvetlendirip küçük aşkları söndürür.. Tıpkı rüzgarın yangını arttırıp, mumu söndürdüğü gibi..

0|0
    0|0
  • biraz daha sabret

0|0
    0|0
  • gözden uzak olan gönüldende uzaktır her zmaan seviglinle aynı ilde olmaya bak :)

0|1
    0|0
  • kararını vermişsin zaten od senden alacagını hevesi almış ki böyle davranıyor sana

0|0
    0|0
  • 2 kisi ile hayat ona nasil agir geldi acaba.tek basina kalinca akillanir belki.

0|0
    0|0
  • adamin kafasi doluyken anlayis gostermek yerine ilgisiz diye ayrilmissin. iyi kurtulmus baskindan.

0|0
    0|0
    • beni bile itiyorsa evet ilgisizdir.ben en zor yanlarında yanında oldum.ben kalp hastasıyım gerçekte de ve geçen gece kalbim sıkıştırdı ne aradı ne sordu 2 gün geçti anca o zaman mesaj attı.bu ilgisizlik değil de nedir?

• surekli olumle burun buruna olan birisi isen bu tepki olabilir. alismistir cunku buna. ya da senin daha once yaptigin bir blof olarak gormustur.

• peki.

Kızlar Ne Diyor 7

• İki taraf bilmelidir ki ilişki demek insanların birbirine karşı sorumlu olması demektir ama senin sevgilin sorumsuz davranmış bu da iyi bir şey değil. Sende fazla ağır konuşmuşsun nitekim ikinizde de hata var. Daha fazla keçilik yapmadan barışırsınız umarım :)

0|0
    0|0
  • ılgısızlıge katlanmak zorunda degılsın..mutsuzsan devam etmesı yanlıs olurdu

0|0
    0|0
  • Mutluysan sorun yok.

0|0
    0|0
  • duygu sömürüsü yapıyosun,bunu sende biliyosun.

0|0
    0|0
  • Çok doğru bir karar vermişsin uzak mesafeler aşkı öldürür benimde 5 aylık uzak şehirlerde yaşadığım sevgilimle dün ayrıldım canım oda çok soğuk davranıyodu sanki beni kullanıyodu 2 aydır yüz yüze görüşmüyoduk arıcam diyip aramadı yeri geldi aradı ama 5 aylık sürede tahminen 10 kere konuşmuşuzdur teelfonda :(

0|0
    0|0
  • doğru karar en iyisini yapmışsın darısı başıma inşallah. biz sevdikçe ilgilendikçe şımarıyolar karşındakinin de insan olduğunu unutuyolar.

0|0
    0|0
  • Keşke bu davranışlarının nedenini öğrenseydin önce. Belki bir derdi falan vardı?

0|0
    0|0
    • bir mesaj atmakta mı zor...ben kalp hastasıyım gerçekte de ve geçen gece kalbim sıkıştırdı ne aradı ne sordu 2 gün geçti anca o zaman mesaj attı.bu ilgisizlik değil de nedir?

• Ama tamam da, haklısın bişey demiyorum da. Belki cidden bir sorunu vardı. Böyle anlamadan dinlemeden ilişki bitirmek. Bilmem. Keşke önce konuşsaydın sabretseydin biraz uyarsaydın. Aynı şekilde devam ederse yine ayrılırdın. Neyse sağlık olsun, olan olmuş artık. Geri dönme de. Geçmiş olsun bu arada.

• 1 aydan beri sabrediyorum daha ne yapabilirim.dün dedim benim kalbim sıkıştırdı bana sabah mesaj atıyosun ve telefonu kapatıyosun dedim.bana verdiği cevap " telefonu şarj etmek bile içimden gelmiyor." bu mu olmalı cevap.ölsem gitsem hiç aramıcak sormucak.

teşekkür ederim.

Yükleniyor...