Dünya kupası açılış maçı hakkında görüşleriniz?

Brezilya bence çok da iyi oynamadan kazandı. savunmada özellikle çok açık verdi. bence şuanki form düzeyleriyle filipe luis marcelodan baya bir önde. ayrıca orta saha sıkıntılı brezilyada. oscarın ortaya geçmesi lazım. kanata willian. melo olsaydı tek ön libero iyi iş yapardı ama mevcut kadroda bence david luiz chelseadeki gibi stoperlerin önünde oynamalı. silvanın yanınada luisao geçmeli. sizin görüşleriniz neler?

Güncellemeler:
yani kısaca mevcut kadroya göre benim 11 im
J.Cesar-Dani Alves-Thiago Silva-Luisao-Filipe Luis-David Luis-Oscar-Ramires-Willian-Fred (Hulk)-Neymar

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• oscar'ı çok beğendim paulinho yerine wilian daha iyi giderdi sanki ayrıca demeden yapamayacam l.gustavo yu izledikçe scolariye küfür ettim melonun o adamdan eksiği yok fazlası var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Brezilyanın kazanmasını istiyordum ama adaletsizlikle değil. Bulmuşlar japonun birini ismini de ezberleyemedim sövmek için.sfhhs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu dünya kupası olayının en saçma olayı şu farklı kıtalardan takımların karşı karşıya geldiği maçlarda bir başka kıtadan hakem verilmesi.özellikle güney amerika ve avrupa ülkeleri arasındaki maçlara verilen asyalı hakemlerden ağzı yanan bir milli takımımızı da izlediğim için yine brezilya lehine atanan çekik gözlüye gıcık oldum.ha brezilya bu maçı yine de alabilirdi ama bu kadar ucuz bir penaltı da olmaz kardeşim daha açılış maçında.

0|0
    0|0
    • aynen penaltı harbi komediydi. 1 1 iken iyi direniyordu hırvatistan 2 yi yiyince oyun döndü zaten. 2 puan kaybetse işi zordu brezilyanın. sıkı savunma yapan takımları açamaz bu kadroyla zaten. yaratıcı oyuncu neymar oscardan başka yok

• Brezilya'yı tutuk buldum; ama açılacaklardır.

"Kolektif futbol"dan dem vuran, spor basınımızın sosyalist yorumcusu Ömer Üründül'ü aradım maç boyunca. Levent Özçelik ile çok iyi bir ikilidirler. Yalçın ve yanındaki yorumcu maç boyunca bir türlü anlaşamadıkları gibi, tutuklukta da sahadaki 22 kişiye eşlik eder gibiydiler.

Futbol çok "enteresan" bir oyun.

Not: Oscar, sahanın yıldızıydı. Penaltı kararı çok ağırdı. Brezilya, idare etti.

0|0
    0|0
  • Dediklerine katılıyorum penaltı pozizyonunu görmedim aba Brazil istediğini aldı ;)

0|0
    0|0
  • Maç Hırvatistan-brezilya+hakem arasında oynandı hakem aldı Hırvatlardan maçı Brezilya'ya hediye etti o hakeme başka maç vermeseler iyi olur

0|0
    0|0
  • brezilya hakemin hatalı penaltı kararı sayesinde kazandı :) karşılarına belçika gibi bir takım çıkarsa çok zorlanırlar iyi değiller son 10 dk. yedikleri baskıyı gördük zaten.

0|0
    0|0
  • tamam dunya kupası her kıtandan ülke olsun ama her kıtadan hakem olmak zorunda değil bu maçtan en çok bunu gördük :)

0|0
    0|0
  • Oscar'ın Oyunu Çok İyi..

0|0
    0|0
  • açılış için iyi bir maçtı keyif aldım

0|0
    0|0
  • Brezilya yı hiç beğenmedim, hakem sayesinde kazandı. Melo bunların hepsinden daha iyiydi neden milli takıma alınmadı anlamak çok zor

0|0
    0|0
    • aynen. kaka bile tribündeydi. ronaldinho bile oynar bu orta sahada

• Oscar dışında hiçbirini beğenmedim kardeş. Melodan iyisi yoktu sahada

Yükleniyor...