Yazıklar olsun böyle işe resmen Hırvatistan'ın hakkını yediniz.?

Öncelikle maçı anlatayım.

1. gol ofsayt falan değildi goldü Hırvatistan'ın.

27. dakika da neymar kasti olarak Luka Modric'e dirsek attı bu direk kırmızı karttır futbol kurallarında bile var.
Bu kırmızı kart verilseydi brezilya 10 kişi kalacak ve hücum konusunda büyük bir güç kaybı yaşayacaktı ve Hırvatistan oyuna hakim olacaktı.
Bunun yanı sıra 1-1 lik gol olmayacaktı.
Neyse diğer olaylara geçeyim.

Brezilyanın aldığı penaltı resmen komedi penaltı falan yok o pozisyonda.

Hırvatistan'ın buz gibi golü verilmedi. Bundan önce Hırvatistan'ın yine buz gibi penaltısı verilmedi.

3. golde ise foul vardı ama hakem onuda vermedi.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• yuuiçi nişimura hakemliğe devam ettiği sürece ota boka istifa edip harakiri yapan japon halkının dünya kamuoyu gözündeki şerefini iki paralık edecek

0|1
    0|0
  • bas git la :D

0|0
    0|2
  • Kimse hak yemedi maçı Brezilya kazandı

0|0
    0|1
    • Maçı izlemediğin belli.
      27. dakika neymar kırmızı kart
      1 haksız penaltı brezilya lehine
      Maçta 1-0 öndeyken 1 penaltısı verilmeyen hırvatistan
      3. gol olmadan önce yapılan foul

• baştan sona her anını izledim.Onlar senin yorumun.Orada karar veren de dünya çapında bir hakem sonuçta.Kesin doğru olmayabilir kararları ama doğru da olabilir:yani yoruma bağlı pozisyonlar bence mesela neymarın kırmızı kartı dediğin pozisyon ve penaltı değil dediğin pozisyon.Ama dediğin gibi bir başka hakem de gelip tam tersi kararlar verebilirdi yani senin dediğin gibi.Futbol bu hatalar oyunu.Hakem, oyuncular, teknik direktörler hata yapacak ki çok bilinmeyenli daha zevkli bir oyun olacak...Benim fikrim bu arkadaşım

• hakem japondu göremedi hiçbişey ama meksika aldı bir puanı. Şampiyon Almanya, Hollanda veya İtalya not alın turnuva sonu tebrik mesajı atarsınız beyler bayanlar.

0|0
    0|0
  • Biz Türkiye niye hiç bir boka katılamıyor diyoruz adam başka ülkelerin derdini bize anlatıyor çokta umurumuzda Hırvatistan

0|0
    0|1
    • Ben başka ülkenin derdinde değilim burada yenilen bir hak vardır. Turnuvanın resmen gidişatı değişti bu maçı Hırvatistan alacaktı ve gruplardan 1. olarak çıkabilirlerdi ve elemelerde ona göre rakipler gelirdi.

Türkiye niye katılamıyor diyorsan Şenol Güneş gittikten sonra Milli takım düşüşe geçti.

• Şakamısınız siz chpliler ya hep ben konuyu siyasete mi getirdim :D

• Yok ben akpliyim kardeş hatlar karışmasın

• savunmana gerek yok lan tamam anladık kupon yattı :D

0|0
    0|0
  • Maçı nerenle izledin Hırvatistan in pozisyonu yoj Brezilya hak etti maçı

0|0
    0|2
    • Ben gözümle izledim. Peki ya sen nerenle izledin? Falancı filancı haber sitesinin yorumlarıyla mı.

• Ya bir git işini Hırvatistan i gördük golude baldan attılar brezilya nasıl bindiriyor daha bu başlangıç gerisi gelecek

• Almanya bunlara en az 5 atar.
      Pozisyonu mu yok? La alves'in yaptığı foul ne?
      2. golleri verilmeyen pozisyon?
      Diğer pozisyonları saymıyorum bile.

bu brezilyadan bir cacık olmaz

fransa, italya, ingiltere, uruguay, arjantin, portekiz, almanya, hollanda, ispanya, belçika gibi takımlardan biri gelirse rahat 3-5 sallar.

Yükleniyor...