Kiloluyum hiç bişey yapmadığım halde sağ kolumda kas var ben cok kas yapıp sevgili yapmak istiyom yardın eder misiniz lütfen?

Merhaba adım oguz
1.60 boyunda 97 kiloyum hiç bişey yapmadığım halde sağ kolumda feci kuvvet + kol kası var sıktımmı yağdan görükmüyor ama duvar gibi
konuya gelirsek:ben kilo vermek istiyorum ve sevgili yapmak lütfen yardımcı olun

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bence diyetisyene git :) nickteki 55 ten yola çkarak söylüyorum samsundaysan kilinica diye bir sağlık merkezi var orası çok iyimiş..diyetisyen dahiliye uzmanı birlikte ekip şeklinde çalşıyormus..ben dün bir kadınla tanstm 14 ayda 60 küsür kilo vermiş...tabi günde 3 4 saat spor yapmış diyetin yanında..dr yönlendirmiş..seninde yönlendirilmeye ihtiyacın var..o kadın bir ylda o kadar verdiyse sen istesen 6 ayda kurtulursun çünkü kas kütlen fazla olduğu için metabolizman daha hızlı çalışır :)
    lütfen sevgili yapmak için zayflama düşüncesini sil kafandan..çok maddeci şekilsel geliyor kulağa..senin görüntüne gelecek insana ihtiyacın yok..ne yapıyorsan kendin için yap...eminim eskisinden daha yakışıklı olacaksın..aynada kendini beğenmek gibisi yoktur :)) kolay gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben kilo almakistiyorum sen kilo vermek benmile hep zayıf olduğum için dalga geçerler hiç bir kıyafet bana olmaz aman ben kilo alıyım diye uğraşıyorum illa kilo vermek istiyorum dersen uzun lafın kısası az ye 7 den sonra yemek yeme marul ye suya karnını doyur koşu yap et yeme rejataryan ol elinde olsa kilolarını bana versen keşke

0|0
    0|0
  • Bence bir spor salonuna yazılmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...