Spor yapanlara küçük bir sorun olacak?

1.78 boyundayım kilom 57 bir daha ki sene vücut çalışmaya başlayacağım bir salonda benim böyle bir evrim geçirmem ne kadar sürer http://i.hizliresim.com/nP0XB5.jpg
şu an 1. aşamadayım 3 benim için kafidir :D

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ben de başlarken 1.80 58 kilodaydım. kasım ayında başladım şuanda 67 kiloyum. Spora başlarsan zaten kilo alırsın. Kilo al sonra başla diyenlere aldanma. Para sorunun yoksa bir de karbonhidrad al serious mass öneririm. mass serisinden birini alırsın işte. Zaten o sana aylık 4 kilo aldırır.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• kas ağırlığı diye bir şey var biraz erkek konusuna girmiş gibi oldum ama zaten kas yaptıkça kilon artacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok zor...Önce bir fotoğrafını çekip gönder..Öyle ha deyince öyle olunmuyor daha önce hiç sporla uğraşmadın herhalde bu işler azim ister yürek ister çok zor iştir..Çok yüksek motivasyon lazım pes etmemen lazım kardeşim..Ama 3'e gelmende biraz zor ama ilaçsız olarak 5 e gelemessin.3'e odaklan ve azimle vücut geliştirme çalış ağırlıklarla öyle olursun 3 senede filan

0|1
    0|0
    • sporla uğraştım ancak vücut geliştirme ilk defa gideceğim.

• İşte dayanabilmen ve pes etmemen işin özü ve tabiki beslenmen

• nerden baksan bir - bir buçuk yıl gerek buna ve 57 kilodan daha fazla olman lazım nerden baksan 3 te adam 75- 80 kilo falandır.

0|1
    0|0
    • dediğin bile çok iyimser bence :D;
      önce kilo mu almalıyım yoksa kas yaparken b, r yanda alacakmıyım zaten

• bencede, şimdi baştan şevkini kırmak istemedim yüksek rakamlarla :D aga çalışırken alırsın da ha diyince de kilo alınmıyor. bizim tartımı bozuk ben bilmiyorm hem yemek yiyom hem çalışıyorum gene de kilom sabit 68 kilo diyor. valla bir o kilo almanın cevabını bulamadım. ama sana tavsiye hiç ilaç milaç kullanma doğal beslen her zaman. çünkü istediğin vücuda ulaştıktan sonra sporu bırakınca beden çok değişiyor. doğal yoldan geliştirirsen bu değişim çok daha geç oluyor.

• Yılmadan düzenli çalışcaksın, düzgün beslenceksin, sabretceksin olcak.Sonra da o vücudu korumak için çalışcaksın.

0|1
    0|0
  • 1 yıl olmaz ben calısıyorum olmuyor kılon cok dusuk alman lazım benım kılo 82 boy 178 her gun spordayım hafıf gobek var cok clısmalsın sureklı gıtmelısınnnn

0|1
    0|0
    • bn 2 ye yakınım ama hafıf kılo varr kolay degıl ve kesınlıkle ılac almaaa ıgne yadaa doğal olsun

Yükleniyor...