Kapat

Karın kası yapmak? Deneyimi olanlar?

Arkadaşlar artık karın kası yapma vakti geldi bence benim gibi yapmayı isteyip de çalışıp yapanlar ne kadar sürede hangi hareketlerle yaptılar acaba?

5-6 ayda sağlam kaslar yapar mıyım sizce?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• hahaha 5-6 ayda yapamassin!!! 5-6 ayda yapmak istiyorsan eger günde 2-4 saat spor salonuna gitmen lazim :D ben 1-2 senede yapabildim! hesapla..

0|0
    0|0
    • Senin kasın mı var?
      uln kızların bile kası var ya :)

• İyi de senin vucudun ile benim vucudum bir değil ki ben Erkeğim benim daha çok gelişiyor kaslar :D Yani daha çabuk yapabilirim

• yaniliyorsun :D :D erkek arkadasimda 1 sene ugrasti :)

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• karın kası yapma diye birşey yok abi karın kasın gözüksün istiyorsan yağ oranını düşürceksin yağlardan gözükmüyordur herkesde karın kası var. 5-6 ayda yaparmıyım demişsin kilonu boyunu felan bilmiyorum ama 5-6 ay bence rahat yapılır kararlı ve hırslı olursan

0|0
    0|0
  • protein tozu almadan zor olur o yapılabilir tabi yalnız bu işi düzgün yapman gerek buraya kilonu boyunu ıvır zıvır yazarsan daha bilgili abiler yardım edebilirler.tavsiyem bir spor salonuna yazıl orda sana yeterli desteği verirler

0|0
    0|0
    • 1.85 boy var 70 kiloyum

• valla birader aynı oranlardayız 2 ay gittim 2 ay sonucunda yeni ısınmıştım eğer diyorsan ben sert çalışıcam cart curt 3 ay'a vücudun şekillenir 6-9 ay civarı bayağa şekilli şukullu olursun (kısa dönemde hızlıca kas yapmam lazım diyorsan 140 gr civarı protein alman gerek günlük) ister whey protein tozu al ister her gün tavuk göğsü pişir ye

• Simdi basla yarina bu saatlerde tamam olur
    . Ne 5-6 ayı arkadasim iyi beslenme iyi calisma alt yapinda varsa 1 sene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...