Sevdiğim spordan vazgeçiğim sanırım :/?

Arkadaşlar 4.günüm bugün fitnes de ve ben 10 gün sonra programla çalışacağım ama protein tozu ve beslenme programı çok karışık ve aylık düzenli vücut geliştirmek isteyenler için aylık beslenme masrafları kaç para gider protein tozu kullanmamı tavsiye edermisiniz
öğrenciyim ve bu sporu yapmak istiyorum salon parasından beslenme parası ne kadar aylık bilmiyorum ama sanırım sevdiğim spordan vazgeçem :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim protein tozunu şimdilik kafandan çıkar bir 7 ay geçmeden sakın baslama doğal beslen. beslenme programı karısık değil. sabah peynirini zeytinini ye yanında da 2 3 tane yumurta ye (şimdilik ilerde artırırsın) saat 11 12 gibi kuruyemis atıştır. sonra antrenmana gitmeden 2 saat önce karbonhidrat alıcaksın makarna veya pilav yiceksin yiyebiliyosanda tavuk. antrenmanını yap güzelce eve gel protein ağırlıklı beslen tavuk veya et ye karbonhidratı azalt yarım tabak ye yiyeceksen. saat 9 10 gibi meyve yersin. yatmadan da sütünü içersin uyursun. daha detaylı anlatırım ben sna mesaj atarsın sormak istediğini sor

0|0
    0|0
    • yumurta sarılı mı yiyeceğim? sade beyaz mı?

• o zor biraz paran olcak o iş için :D

• 300-400 onu unide yaparız :D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Protein tozu fiyatı aldığın kiloya göre değişir, öncelikli olarak yağ yakımı ayapmadan protein tozu kullanaman.Protein tozu için 6 aylık bir spor surecinden geçmen lazım, sonrasında kullanırsın. Protein tozu 1 kg 90-100 2 kglik 150-200 tl arası olur.markadan marksya değişir. İlk hafta günde 1 sefer antremandan 30 dk önce alırsın. Sonraki hafta ise günde 2 kaşık. Yani her ay protein tozu alman gerekli demektir bu da :) Sütle içmeni öneririm su ile zor olur.Aylik masrafin rahat 150 tlyi bulur.Daha gittiğin salon ücretini saymıyorum bile :)

0|0
    0|0
    • 6 ay 250 tl bana gittiğim yer 90 60 tl lik toz alsam ?

• Prof olmak için yıllarını vermen lazım ayrıca onlar en az 5 yil çalışıyor :)

• ben sağlam ama prof gibi vücut yapmak istiyorum kaliteli hayat için

• 1 yılımı aşırdım bu sporda ve daha toz kullanmadım önermemde
    önemli olan aşırı kaslı, kızları etkiliyicek erkeklere üstünlük sağlayacak bir yapı oluşturacak spor değil; ömrünü arttıracak sağlıklı yaşam sürmeni sağlamalısın. toz kullanma fakat ne bulabilirsen olabildiğince çok ye. profil fotoma bak istersen
    1 yıl önce 40 kiloydum şimdi 58 kiloyum ve sağlıklı... Hamd olsun..

0|0
    0|0
    • aynen hamd olsun 5.günümdü bugün normal kilosuz fazla değil az göbek var 3 ay ya da 5 da fit kaslı vucüda dönermi aylık masraf ne kadar gider beslenme falan diyorum

• ailemle kaldığım için kesin ya da ortalama rakam veremicem

• R, ca etsem ?

• ben evde çalışıyorum bahane yok insan yeterki istesin herşeyi ağır ağır topladım
    toz'da kullanmadım hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor...