Kilo verdikten sonra, kalça da küçülür mü?

Benim merak ettiğim kilo verdikten sonra kalçada küçülürmü? çünkü birkaç kilo verdim ve bana olmayan kotuma girebiliyorum artık, bana olmamasının sebebi kalçamdı ama sanırım küçüldü emin değilim bunun hakkında bilen birinden cevap bekliyorum arkadaşlar.

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Kalça bölgende yağ oluşumu varmış demek ki küçülür bende göğüsler küçülmez diye düşünüyordum:) ama bir beden küçüldü bu ara :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Evet yağ olarak kilo vermişsen olmuştur..Ama kas olarak vermişsen selülit yapar.Yağlar sallanmaya başlar.Bu arada tipine hasta oldum :)

0|0
    0|0
  • kilo alma ve verme öncelikle belil başlı yerlerde ve daha fazlası tüm vücutta belli bir oranda olur. kilo alıp verilmesi durumunda bayanlarda öncelikle karın daha sonra bel daha sonra kalca değişim gösterir. ama spor yaparak özellikle istediğin kısımlar için çalışabilirsin. umarım yardımcı olabilmişimdir :)

0|0
    0|0
  • küçülmeyebilir sonuçta kemik yapısı da vr yağı gider ama yanlardan sanmıyorum ya genelde dışa birikme yapıyor kadında

0|0
    0|0
  • Vücutla orantılı küçülür tabi

0|0
    0|0
  • yemeğin salcalısı kadını baklavası yok la böle değildi

0|0
    0|0
  • tabi ki :)

0|0
    0|0
  • bnce küçülür

0|0
    0|0
  • Ben gogusler kuculur diye biliyorum

0|0
    0|0
  • kalça değilde göğüsler küçülür diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Evet küçülür ama kotunun sana olması kalçanın küçülmesi değil belinin incelmesidir.

0|0
    0|0
  • Küçülmesin niye küçülüyorki :)

0|0
    0|0
  • inan haftanin iki gunu oruc tut her yerin kuçulur

0|0
    0|0
  • kalcanin kuculmesini istemiomusun anlamadim :S

0|0
    0|0
  • çok küçülmez ama küçülür

0|0
    0|0
  • Evet küçüldü başka açıklaması yok sadece kalça değil bacaklarda zayıfladı rahat ol :)

0|0
    0|0
  • Küçülür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben spor yapıyorum. Fakat kalçamda bir küçülme olduğunu görmedim. Yuvarlak şekli. Küçülmesini istemiyorsan squat yap. Evet kilo verilirken küçülür.

0|0
    0|0
  • Kilo verince kalçanın küçülmesine şaşırmam çok ilginç cidden.. Neden küçülmesin ki?

0|0
    0|0
  • Küçülür elbette

0|0
    0|0
  • Küçülür.

0|0
    0|0
  • evet kalçada küçülme olur

0|0
    0|0
  • 2 kilo verdim kalçadanda gitmiş :/ küçülüyor demek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...