Lucescu geçen sene Galatasaray'ın Şu anki kadrosu bende olsa harika işler Yapardım demişti şimdi ise takımın başına geçiyor. Harika işler yapabilir mi?

Lucescu geçen sene Drogba ve Sneijder her teknik adamın kadrosunda görmek istediği oyuncular benim dönemimde böyle iyi kadro yoktu ona rağmen büyük başarılar kazandık şimdiki kadro bende olsa harika işler yapardık ama değerli meslektaşım Fatih Terim de çok başarılı demişti şimdi ise takımın başına geçiyor Sizcede Luce harika işler yaparmı?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• gelsin de sonra yorum yaparız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• lucescu yuzde 90 gelecek sanki, hıssedıyorum ben bunu..iyi hoca! basarılı olacaktır

gecen senekı kadroyu ben sampıyon yapardım, motıvasyon eksıklıgı vardı sadece takımda, sahane motıve ederdım bu takımı!!

lucescudakı tek sıkıntım adamın defans sevmesı macları hep kısır gecer 1-0 2-0... oyle oyle sıkılıyor ınsan futbol temaşa sanatı, gol şart...çok gol..

0|0
    0|0
  • Bence gene Fenerbahçe şampiyon olacak.

0|0
    0|1
  • Bekara karı boşamak kolay gelir derler :)

1|0
    0|0
  • gelirse iş yapar. en takdir ettiğim teknik adamlardan.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle, Lucescu en iyi tercih daha iyi biri olamazdı. Türkiyeyi iyi tanıyor başarıları ortada kesinlikle olması gereken geç oldu ama olsun başarılı olacaktır.

0|0
    0|0
  • yok ya şanşına baglı o biraz bu sene yine fenerbahçe şampiyon bence

0|0
    0|0
  • Gs üçüncü bitirir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...