Nerde yanlış yapıyorum kilo verme konusunda?

Spor salonuna gittim devam ettim 1 ay boyunca sürekli, beslenmeme dikkat ettim kilo vermek yerine alınca motivasyonum tamamen yıkıldı bıraktım.
şimdi evde Jillian Michaels Shred Level 1 denen bir programını uyguluyorum ki çok zorlu bir program ve çok kesin sonuçları olan bir program bu programı dahi diyet ve karnitin kullanarak uyguluyorum.

bu program haricinde hergün karın veya kalçaya yönelik ayrı kısa bir ikinci egzersiz yapıyorum. 1 haftadır böyleyim onun öncesinde de sürekli spor yapardım bir türlü istediğim vücudu elde edemiyorum hala. nerde hata yapıyorum acaba bir hastalığım mı var buna sebep olan.

benle aynı anda spora başlayan benden daha az çalışan insanlar bile istediği vücudu elde etti ben nerde hata yapıyorum acaba çalışma isteğim kayboluyo

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bir saglık kontrölünden geç herhangi bir hastalıgın varsa kilo alabilirsin eger bişey cıkmazsa diyetisyene git o sana diyet listesi verir illa spor solonuna gitmek zorunda degilsin günlük yapıcagın hızlı tempo yürüyüş 1-2 saat vucudunu forma sokucaktır tabi ekstra yüzme ve bisiklet kullanmak daha etkili olucaktır başka sorun olursa buralardayım...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Oglen ogununu yapma iki öğün yemek ye bende fitness gidiorum niyetim zayiflamak degl aksine kilo almak ama uyku duzenim bozuldu gece 5 oglen 1 de kalkiorum kahvalti yapiom o saatte aksam 6 gibi yemegimi yiyorum zayifliyorum.s

1|0
    0|0
  • güç içinde ne yediğini öğrenebilirsem yorum yaparım

0|0
    0|0
    • protein ağırlıklı besleniyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...