Kapat

Lucescu ile galatasaray prensipte anlaştı...?

galatasarayda yeniden lucescu dönemi başlayacak ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• En iyi aday zaten.

0|0
    0|0
  • Lucescu gelirse gs yi uçurur. not:beşiktaşlıyım

0|1
    0|0
  • İnşallah doğrudur
    Zamanında haksızlık yapıldı bu adama

0|1
    0|0
  • şu elemancini gitti ya çokşükür.darısı aysal ve yancısı tulun efendinin başına...bize adam gibi yöneticiler lazım

0|0
    0|0
  • Zaman gösterir eski başarılarına aldanmamak gerek o dönem başkaydı herşey

0|0
    0|0
  • bazıları kızabilir ama lucescu 2001-2004 yılında antronorluk konusunda fatih terime de dersini vermiştir..turkiyenin en iyi teknik direktörü.

0|0
    0|0
    • fatih terime çoğu galatasaraylı saygı duyar yeri ayrıdır bu dediğine katılmıyorum ama galatasaray için manciniden sonra gelmesi gereken isim lucescuydu o yüzden sevinçliyim...

• terim lucescunun fakir takımını dağıtarak daha iyi kadroyla takımı 6.yaptı.üstelik yaptığı transferler galatasarayı mali krize soktu.lucescu gitti dobrovskilerle şampiyonluk yüzü görmeyen beşiktaşı şampiyon yaptı.uefada çeyrek final oynattı.

• lucescu zaten kendini kanıtlamış uluslararası başarılı bir kariyere sahip tek adamdır türkiyede hem galatasarayda hemde beşiktaşda ciddi başarılara ulaşmıştır da fatih hocanın ondan aşağı bir hoca olduğuna tekrar söylüyorum katılmıyorum ikiside önemli hocalardır tarzları farklıdır ikisinede saygı duyuyorum..

• Hayırlısı olsun.İyi olacak inşallah

0|0
    0|0
  • Hayır olamaz olmaz işte şimdi fenerin işi zor olacak.

0|0
    0|0
  • iyi adamdı.

0|0
    0|0
  • haber yalan

0|0
    0|0
Yükleniyor...