Kilo vermek için günlük 2 saat çalışma yeterlimi?

temmuzda denize gideceğiz ama çok kiloluyum ne yapsam bilmiyorum :(

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek için yapılması gereken ilk şey kendini psikolojik olarak hazırlan.Kendin güvenin ve kilo vermeye kararlı ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vücuduna fazla yüklenme. 1 saat çalış bunun 45 dakikası kardiyo olsun 15 dakika kaslarını çalıştır boylece kilo verirken sarkmalardan kurtulursun

0|0
    0|0
  • 2 saat fazla bence, güzel görüneyim derken kaslardan yersin çirkin bir görünümün olur. Bak ben kiloluyum yağ da çok kas da çok. Ama kas çok ve kemikli yapım olduğu için çok rahatsız edici durmuyo. :) hatta el ayak vb.. gayet düzenli.

0|0
    0|0
  • düzenli beslenme de dahil olursa yeterlidir. 1-2 aya kilo vermeye başlarsın, sonra gerisi gelir. ama bozmıcaksın hiç. en ufak bozmada heba olur emeklerin

0|0
    0|0
  • 2 ay da kaç kilo vereceğine bağlı.Sırf görünüm ve tatil için sağlığından olmamanı tavsiye ederim.Ay da 3-4 kilo vermek dünyanın en sağlıklı diyet şeklidir

0|0
    0|0
  • düzenli çalıscan yüksek tempolu caliscan 1 saatten uzun caliscan yüksek tempo derken zorlamıcan tabi kendini sakatlamadan.

0|0
    0|0
  • ben günde 2 saat karın kası calısarak adonis elde ettim :D

0|0
    0|0
  • kaç kilosun

0|0
    0|0
  • 1 ayda çok kilo verirsin yemeyi kes her gün 1.5 saat koş 10 kilo verirsin kendimden biliyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başlangıç için 2 saat iyi, sonra arttırabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...