Dövüş sporlarına başlamak istiyorum, bilgili olanlar bakabilir mi acaba?

Selamünaleyküm hayırlı günler

Başlangıç için hangisini önerirsiniz?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Aman aman sen bu gidişle beni döversin, korktum asdfghj. Boks iyidir bilirsin. Bende istedim kuş fakat yani hem basketbol hem jimnastik fazla olmasın diye şey ettim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• aleykumselam en ıyısını kendın bılırsın bacakların mı kolların mı kuvvetlı olduguna neren kuvvetlı hıssedıyosan oraya yonel

0|0
    0|0
  • Tekvando yap sen diğerleri sana gelmez..Karate, kickboks, muaythai vs. dirsek yumruk içeren sporlar, güzelliğin bozulmasın <3

0|0
    0|0
  • Başlangıç için? Nasıl bir hedefin var ki?

0|0
    0|0
    • Yani geçiş yapabilirim

• Detaylı konudur aslında. Güç kullanmak mı, yoksa gücü yönlendirmek mi istiyorsun, o önemli. İlla ileride değiştireceksen birbirini destekler nitelikte olması iyidir.

• Bayanlar için en ideal dövüş sporu tekvando. Fiziksel özelliklerinde problem yoksa bu sporu bizzat yapabilirsin.Hem savunma hem saldırı amaçlı, lakin aslı savunmadır.

0|0
    0|0
  • Başla başla tai box

0|0
    0|0
  • kickbox veya capoeaira en iyisi ikisinide yaptım çok memnunum gerekse sokakta gerekse kızlara hava atmak için ideal

0|0
    0|0
  • En iyi yakın dövüş ip man tarzı yani win tsun ama kendini koruma bana göre kick box

0|0
    0|0
  • aleyküm selam 1 ay fitness yaptıktan sonra başla kondisyonun yükselsin ilkönce.

0|0
    0|0
  • wing chun öneririm

0|0
    0|0
  • Ben kickboks yaptım mesela..cok faydası oldu.tavsiyemdir.

0|0
    0|0
  • mma paklar seni :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...