İnsanity workout deneyen istediği sonucu alan oldu mu?

Bugün araştırıp yapmaya karar verdim. Fit test'i uyguladıktan sonra gerçekten ne kadar yorucu olduğunu anladım , sanırım hafife almışım :D Daha önce denediniz mi? tavsiyeleriniz var mı?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Azmin yoksa pes edersin ben 3 defa üst üste yapmışım insanity'i insanity asylum 1 ve 2 yide yaptım..Shaun t süper bir antrenör..Sen daha fit testte yorulmuşsun..Ya özellikle Max İnterval Plyo'da ne yapacan aslında beni hiçbiri yormuyor fazla ama Max İnterval Plyo biraz zorluyor ve en sevdiğim bölümü insanityinin..Sana şunu söyliyeyim gerçekten azimli değilsen ve kararlı değilsen başlama bu işe..Önce beyninde işi bitir.Fit test sadece performans testidir yani hangi hareketi kaç defa yapabildiğinin çalışmasıdır.Daha önünde çok çalışma var 2 ay var önünde..En önemli kısmı beslenme buna çok dikkat et beslenme yoksa ve azmin yoksa 2 ayın boşuna gider..Değerini bil..Özellikle severek yap insanity'iyi..Çünkü bir çalışma sonra inanılmaz rahatlıyorsun sanki üstünden 100 kilo kalkıyor resmen onun için azimli ol pes etme BESLENMENE DİKKAT ET..(ONUN BİR KİTABI VAR ONU OKU) Ve başla...ÇOK ÇOK ÇOK BAŞARILAR..

1|0
    0|0
    • Birde diğer antremanlara dikkat et bir yerini sakatlama..Çünkü diğer antremanlar yeni başlayan insanlara çok yorucu gelir.Dikkat et...Başarılar..Özellikle Max İnterval Plyo

• Çok teşekkür ederim iyi motive edici bir yazı oldu :)

• Bir şey değil

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...