Aziz yıldırımın Türkiyeye şikeyi galatasaray getirdi demesini nasıl karşıladınız?

"18 defa küfür etmişlerdir şahsımıza, kulübümüze ve başka bir şekilde. Türkiye'ye şikeyi sokan Galatasaray Kulübü'dür. Hem yurt içinde hem yurtdışında Galatasaray'ın Avrupa maçında neler yaptığını ben değil Ahmet Çakar söylüyor. Şunu söylüyorum Fenerbahçe bu şike davasından aklanacaktır. Bize şikeyi öğretenlerin biraz utanması lazım"
www.sporx.com/.../aziz-yildirimdan-tehdit-cok-sert-SXHBQ390001SXQ

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• "rahmetli metin oktay herhalde rahatsız olmuştur bu yapılan hareketler sonrası.'' sözüne kaılıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• her insan hata yapar muhim olan arkasindaa durmaktir derim. insani insan yapan hatalari degil hatalariyla basa cikma seklidir derim. hatayi inkar edyorsa baskasina yukluyorsa insanlikdan baska her sey ariyabilirsiniz buyrun derim.

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne bu aziz yıldırım düşmanlığı bir anda? spor forumu değil ki burası

1|1
    0|1
    • spor bölümü

• bilmiyodum valla sağol sayende siteyi iyi tanımış oldum ciddiyim bölüm olduğunu bilmiyodum

• çok sıkıcı bir adam

0|1
    1|1
  • avrupa maçlarında şike olduğunu söyliyemem ama doğruya doğru Türkiyede yapmadı şike kalmadı.

1|0
    0|1
  • Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş

0|1
    1|1
  • bize şikeyi öğretenler yani diyor ki bende yaptım :D ahmet çakarın söylemleri ile gazete haberleri ile bize şikeci damgası vururken bir an tereddüt yaşamak yok atış serbest her itiraz ettikleri kurumdan cezaları onanarak gelen kulube şikeci dendiğinde ayıp terbiyesizlik utanmazlık ve birçok itham yok adalete fener yak yok bu cumhuriyet davası biraz vicdan ya çıkacan basket maçıyla ilgili konuşacan hala ne konulara giriyor neler söylüyor ortamı geriyor ne denir ki bu adama

0|1
    1|0
Yükleniyor...