Halı saha krampon önerisi?

Merhaba bana krampon önerebilir misiniz? Halı saha maçı yapıyoruz ama kramponlarımdan pek memnun değilim.
Mercurial amatör almıştım bizim burası küçük yer prof ayakkabılar getirmiyolar satılmayacağı için. İnternetten alıcam korayspor'dan.

Boyum: 165
Bana sert şut çekecek ve top kontrolü iyi olabilecek ayakkabı önerir misiniz? Genelde ayak için çekerim şutlarımı çok nadiren dışıyla vururum.
Mercurial amatör var dediğim gibi ama şutlarım düz gidiyor falso aldıramıyorum 50 liralık kramponum taban kısmı çok kötü ama o bile daha iyi biraz ağır ama falso vs. diğer özellikler açısından iyi bide ayağımı acıtıyor. Mercurial aldım amatörü ama düz gidiyor şutlarım ve üstelik isabetsiz şutlar çekmeye başladım.

Bana krampon olarak adidas mı yoksa nike mı önerirsiniz ve hangi modeli almalıyım?

Bu aralar kaleye geçtim her mevkide oynayabiliyorum bu mercurial amatörler ile forvette eskisi kadar etkili olamıyorum.

Bütçe konusunda sıkıntım yok.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tigana al kardeşim.Giydiğim zaman aradan tam 8 yıl geçti hala sapasağlam duruyor.Hiç eskimedi.Çivili ve çivisizleri var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• nike al

0|1
    0|0
Yükleniyor...