Kızlar yardımınıza ihtiyacım var :)?

Bu 3 ay tatili değerlendirip sabahları yürüyüşe çıkmak istiyorum kilo vermede faydası olur değil mi boy 1.67 kilo 67 vermem gerekiyor biliyorum peki Bu yürüyüş bacaklarıda inceltir mi ? Bu arada spor arkadaşı olabiliriz beraber kilo veririm :)

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• sadece yürüyüş asla yetmeyecek, yediklerine dikkat edip daha çok egsersiz yapman gerekir, sadece yürüyüşle olmuyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• yürüyerek kimse kilo veremez koşacaksın. öyle depar atarak koşu değil ama. tempolu koşucaksın. sakın fitness salonlarına bulaşiyim deme kas yaparsan goblin gibi bişey olursun sen.

0|0
    0|0
  • Tempolu yürüyüş değil ise kilo vermende yardımcı olmaz, ama sağlık açısından iyi olur,

0|0
    0|0
  • Bak ben body çalışıyom sende gel istersen kas yaparsın.

0|0
    0|0
  • ben pisikletle takılırım sen arkamdan koşarsın nasıl fikir bence çok adil :)))

0|0
    0|0
  • yürüyüş yetmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yerken aklın neredeydi? Hep bu deniz-havuz sezonunda mı aklınıza geliyor duba olduğunuz? Senin en az yirmi kilo vermen gerekiyor, o çatlak ve çatlak lekelerinde bir daha gitmez. Bir kere deforme etmişsin vücudunu, imkanı yok düzelmez lan.

0|0
    2|0
  • bacaklar hemen kas yapar ondan dikkatli ol derim, 2 gunde 1 hizli yuruyus yap, yuruyus yapmadigin gunde bacak icin ozel hareketler var internetten arastirip yapabilirsin. Tabiki saglikli yemekte buyuk bir rol oynuyor, bolca su ile zayiflaya bilirsin.

0|0
    0|0
  • Sadece yürüyüş yetmez squat yapıp bisiklet sürmen gerekir eğer tığ gibi bacaklar istiyorsan :)

0|0
    0|0
  • ayy aynı kilo ama ben 1.68 :D beraber verelim ya :D

0|0
    0|0
  • yürüğüş yetmez diyete gir ve gidebiltrisen fıtnessa git derim canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...