Kız arkadaşınızı ona ileride maddi olarak yetemeyeceğinizi düşündüğünüz için bırakır mıydınız?

Siz hiç bir kız arkadaşınızı ona ileride maddi olarak yetemeyeceğinizi düşündüğünüz için bırakırmıydınız? O kız size ne kadar sorun etmeyeceğinin sinyallerini versede ve sizi rahatlatmaya çalışsada hiç böyle birşey başınıza geldimi? Sizlerle paylaşmak ve cevaplarınızı almak istedim. şimdiden teşekkürler

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• ...aynı sebeple eşimden ayrıldım desem... İlk başta sorun etmeseler de, zamanla mutlaka sorun olur. Aşk, sevgi nereye kadar. Ben de bodrum, marmaris , reina, ..görmek istiyorum der bir vakit. Saygınlığınızı, otoritenizi kaybetmek istemiyorsanız, götürürsünüz. Götüremiyorsanız, o götüren birilerini aramaya başlar. Sizden üstün özellikleri olan erkekler varken, sizi hiç bir kadın farketmez. Doğa kanunu..

1|0
    0|0
    • cok uzuldum sizin adiniza.. dunya maalesef material bir dunya olmus insanlar insanlara degilde paraya deger verir olmuslar kimse elindeki ile yetinmiyor. cok derin konular aslinda bunlar sonucada gidilmez ama umarim hakkinizda en hayirlisi olur ileriniz icin. yorumunuz icin cok tesekkurler.

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer maddi olarak veyahut manevi boyutta tam olarak ona yetemeyeceğim kanaatine varırsam Yol yakınken dönerim. Fakat ondan ayrılmadan önce kesinlikle ve kesinlikle eksik olan yönlerimi düzeltmeye çalışırım. En son baktım ki olmuyor başaramıyorum ozaman bırakırım.

0|0
    0|0
  • evet benim başıma geldi 12 senelik bir ilişkiyi sadece ev kızı çalışmıyor diye bitirdim

0|0
    0|0
  • Maddi olarak yetememezlik gibi bi durumum olmadığı için böyle birşey düşünmedim.Ama kesinlikle bırakmazdım.Bna bu kadar önem veren bir insanı sırf maddiyat için bırakmak ona yüz çevirmek yakışı kalmaz bence.

0|0
    0|0
  • bir kıza çalşıpta bakamıcak erkek yaşamasın zaten bu işin bahanesi insan seviyorsa ayakkabı boyar simit satar bakamadın dedirtmez bakar

0|0
    0|0
  • Hayır öyle bir alterntif olamaz

0|0
    0|0
  • bırkamazdım kız kendi giderdi..maddi durum için yanımda duran hatuna söverim affedersin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...