Göğüslerim için kilo almak istiyorum ne önerirsiniz?

Arkadaşlar yardım edin!!!?
arkadaşlar benim göğüslerim küçük, göğüslerim için kilo almak istiyorum ama daha çok bacaklarımdan kilo alıyorum. diyete başlamak ve spor yapmak istiyorum ne önerirsiniz

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım öncelikle bir süre sütyen takma illede büyütmek isityorsan ama neden büyütmek istiyorsun anlamadım ölçülerin ne bence küçük gögüslü kızlar daha çekici neyse bu konumuz değil sütyensiz durabileceğin her yerde bırak sallansın ordaki yag ve kaslar hareket etsin ve sık sık okşama yoluyla hareket ettir bunu cinsel anlama çekmek istersen sevgilinlede yapabilirsin

0|0
    0|0
    • 75 beden göğüslerim

• bence gayet ölçülü kız arkadaşımda 75 kullanıyor bence hiç boşa çabalama hele büyük olmasını isteyen biri varsa seni sen olduğun için sevmeli

• teşekkür ederim sagol

Erkekler Ne Diyor 10

• bu öyle kendini kötü hissetmene sebep olacak kadar büyük bir sorun değil.. sen başlı başına bir kadınsın sadece göğüsler değil güzel yapan.. ama buda bir faktör ve kilo alıp vücudunu bozma, spor salonunda biçime sokabilirsin ve su destekli sütyenler daha güzel bir görünüm kazandırır.. zaman içerisinde zaten büyüyecek takma kafana..

0|0
    0|0
  • Bende Ingilizcede denilen "Man Boobs" yani "Erkek Memeleri" var. Baya buyukte benim sisman oldugumdan, istersen doktora gidip benden alip sana versinler, biraz killi olabilir ama :)

0|0
    0|0
  • aşırı kilo almadıktan sonra gögüsler kilo aldıgın ıcın buyumez arkadaşım. anatomik olaya ters ;)

0|0
    0|0
  • kendini begenmiyen kizlardan oldum olasi kil kapmisimďir hep... ulan buyuk olupta nolcak... inek memesi gibi sallansin mi... ? kucuk gogusler bana gore cok tatli geliyo.. ve buyuk gogusluler cok igrenc cunku yapmacik benim icin...

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git.

0|0
    0|0
  • ben 1 haftada büyütmenin yolunu biliyorum

0|0
    0|1
  • spor a başla ve göğüs egzersizi yap biraz sert görünümlü ama yumuşak olur birazda büyür

0|0
    0|0
  • Öyle gögüs büyümez ki saglıkçı olarak millete bakma

0|0
    0|0
  • hayal edemedim birden seni :D

0|0
    0|0
  • az ye koş sürekli koş ip atla bol su iç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Göğüs bölgesini geliştiren birtakım egzersizler var, netten araştırabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...