En etkili ve hızlı öğrenilen yakın dovüş hangisidir.?

Kısa zamanda sokakta gerektiğinde kullanılabilecek yakın dovus sporu hangisidir. Link te verebilirseniz eğitim yeriyle ilgili sevinirim

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Dövüş değil savunma sanatı aikido

0|0
    0|0
    • Siz aikido yapıyormusunuz?

• Hyr izlemiştim videolarını ben step ve plates yapıyorum dövüş sanatları erkeklere daha uygun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Sokak dövüşünde teknik filan öğrenemessin direk dalarsın Allah ne verdiyse hiç boşuna uğraşma dövüşlerle filan direk kafayı yüze indir veya kafa el göz dal..Çünkü orda konsantrasyon kaybolur dövüş sporlarında istediğini yapabilirsin çünkü direk dalmıyorlar ama sokak dövüşü öyle değil...

0|0
    0|0
  • Hızlı öğrenmeyle vücuduna yerleşmesi çok fark şeyler. İki ayda Bruce Lee gibi uçayım, Ryu gibi kaçayım olmuyor. Boks iyidir.

0|0
    0|0
  • Aikido için basit diyorlardı sanki... Gerçi yanılmıyorsam bizim gibi yaşı geçmişlerin öğrenebileceği tek spor oydu galiba

0|0
    0|0
  • Boşver dövüş sanatını.Kafanı kullan yeter :D

1|0
    0|0
    • Kaçanın anası ağlamaz diyorsun yani :)

• O işin şakası usta elbette çok sayıya karşı dövüşmek akıllı adam işi değil :D
      Ama illa bir dövüş sanatı öğrenceksen boks öğren.1-2 yıl eğitimini aldıktan sonra tek yumrukta normal bir vatandaşı devirirsin :) Ya da güreş bil kaldır havaya yere indir kaburgalarının üzerine, birdaha ayağa kalkamasın :)

• gardaş angarada büyüsen boyle sıkıntıların olmazdı la

0|0
    0|0
  • :D türk dövüşü :D kafa göz dal :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...