Kas yapmak i̇çin en rahat yol hangisi spora yetecek param yok yardım!!?

kas yapmak istyorum en kolay yoldan nasıl yaparım karın-göğüs-kol ne olursa acilll

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2.5 litre kolayla Dublin Çalışş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• göğüs ve kol kasların için şınav, karın kasların için mekik. youtube'da 5 dakikalık günlük spor antrenmanı videoları var. tavsiye ederim.

0|3
    0|0
  • Barfiks diregi al 25 tl filan protein agirlikli beslen buk buk al dicem ama insanin suratinda patlayabiliyor o biraz sakincali bir alet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bol bol şınav ve barfiks çalış onlar birden fazla kas grubunu çalıştırır ve her gün kesinlikle bacak çalış bacğa yakın testeron hormonlaarı ister istemez vücüdunu geliştirir... ben böyle yaptım bir süre çok faydasını gördüm

0|1
    0|0
  • Ya üstüne 10-20 dkilo ağırlık tak.Ve koş (ayaklar için) barfiks çek (sırt için ve kol) şınav çek (göğüs omuz kol) bu kadar

0|0
    0|0
  • bende salona gıtmedim üç yıldır kendım yapıyorum once bı kapı barfiksi ai 10 tl sonra 25 kilo dambıll seti al 50 tl günde 50 barfiks 50 şınav 30 sag kol 30 sol kol calıs dambella inan 10 numara olursun 1 yılda. düşün ben evde yaparak pazularımın cevresini 42 cm ye cıkardım ama en faydalısı şınav mükemmel sekille omzun genısler

0|0
    0|0
  • bük bük al 20-30 tl birşey..

0|0
    0|0
  • Parka git spor aletlerinde çalış

0|0
    0|0
  • en basit bir çift dumbell al evini onu da yapamıyorum dersen evde vücut ağırlıyla çalışabilirsin barfix şınav mekik, parerel dips ile çalısabilirsin

0|0
    0|0
  • paran hiç yoksa zor be aga

0|0
    0|0
Yükleniyor...