^_^Power plate diye bir spor aleti var gittiğim diyetisyende...daha ilk seferde et kesti heryerim...bilen duyan varmi, faydalıdir degilmi?,)))?

Bu spor aletini duyan varmı? Titreşimli bir alet..üstüne çıkıyosunuz, plates hareketleri yaptiriyo hoca size...bilenler buraya...günaydın canlar en güzel günler sizinle olsun ...bu arada bugün önemli ve dini bir gün.miraç kandili...herkese iyi kandiller dilerim^_^

1|1
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• kandılın mubarek olsun abisi:)

hayırdır tatılemı bu hazırlık yeni sevgılı adayınamı:) baska turlu dıyet pilates falan umrunda olmaz kadın kız mılletınınde:)

0|0
    0|0
    • Bir erkek icin kılımı kıpırdatmam abicim:))) ben fordayim zaten 57 kilo..sadece form tutmak kas yapmak icin gidiyorum...bide çeşme bodrum tatilim var :))) hersey kendim icin:) hayirli kandiller

• Seviyesiz cevaplarini kendine sakla.kimse icin togbe ettirmedm.neyi kastettigini anlamadm bile...sen birileriyle karistrdn sanirim

• sen ne konustugunu bılmıyorsun!! ne okudugundansa haberın yok! benden ırak cehenneme direk ol aman..

• Hepimizde sana iyi kandiller dileriz.

0|0
    0|0
  • Sana da iyi kandiller. :)
    Ben bir ara, televizyondan, ABdullah almıştım.
    Yatıya falan kaldı biraz, gitti sonra...
    Senin dediğini biliyorum, belinde falan bir sağlık sorunun yoksa,
    caizdir. :)

0|0
    0|0
  • Günaydın.
    Olur öyle şeyler ya takma kafana :))

0|0
    0|0
  • hic duymadım :D

0|0
    0|0
  • Boş ver ; sen yürü tempolu; bu arada berat kandili bu gece; önümüzdeki senemin yıllık planı çıkacak; önemli olaylar yazılacak ( öleceklerin listesi bu gece belirlenecek

0|0
    0|0
  • Bilmedğin taş baş yararmış diye boşa dememişler =)

0|0
    0|0
  • Günaydın
    İyi kandiller.

0|0
    0|0
  • ececik ben geldim :)) nabersin :)

0|0
    0|0
  • hayırlı kandiller ben inanmam öyle şylere para tuzağı bunlar

0|0
    0|0
    • Yaşarsan inanirsin..heryerim et kesmisş durumda şuan:)

• yaşadım emin ol çok da para verdim ö tür şeylere yok göbeğe yapıştırıyon yağları yakıyor titreşimli felan yok şöyle yok böyle neyse yani demem o ki bende işe yaramadı umarım sen mutlu olursun onlarla :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...