Takımınızdan vazgeçilir misiniz?

Sevgili ve çok sayın ks nin bayan ve bayları hayırlı geceler öncelikle :)

Sevgiliniz ben mi takımın mı dese ne dersiniz? :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar soru takım değiştirir misiniz değil ben mi takımın mı diye soruyor eşiniz sevgiliniz yani tamamen takımlardan vazgeçmeniz isteniyor

0|0
15|42

En İyi Erkek Görüşü

• takımdan vazgeçilmez diye bişey yok ama bunu isteyen sevgilinin anormal olduğu aşikar :) ben galatasaraylıyım sevgilim neden galatasaraydan vazgeçmemi ister ki :) ayrıca işin tuhafı bugüne kadar ilişkilerimin hepsi fenerliydi şansmıdır çekiyomudur bilemedim.. fenerden nefret ettiğim halde :D

0|0
    0|0
    • Her gs lının bir fb li sevgilisi olurmuş :) bende filizim eski sevgilim gslıydı
      Şimdi şöyle diyebilir Kıskanabiliir ona olan ilgini ve ona ayırdığın vakti takımına yani o yüzden vazgeçmemi isteyebilir
      Not bir delilerde gs o hiç sevmeyiz :)

• Ohaaa :) sen çok kötüymüşsün ya bana öyle laflar etmezdi :D

• benim az ağzım bozuk saklamıyorum :D

Erkekler Ne Diyor 41

• önce BeşiktAŞK sonra aşk

0|0
    0|1
  • Kendıke bjk lı sevgılı bulurum kanks sıkıntı yok oyle bısı dıyen sevmıodur zaten ne saçmaladım be helal olsun bana

0|0
    0|0
  • Onu seçerim zaten takım tutmuyorum.

0|0
    0|0
  • takımdan vazgeçilir mi la adamın iliğine kadar işliyor o lafta tamam desen de olmaz o iş :) beni böyle kabul etmicek sevgiliyi de ben istemem zaten

0|0
    0|0
  • ikimizde aynı takım GALATASARAYLIYIZ ama öyle bşy dese yeriniz ayrı derim çok ısrar ederse onu seçerim sevgilimi yani çünkü takımı sadece tutuyom

0|0
    0|0
  • Sanane haddini bil derim. Sevgili de olsa karışacağı konu vardır, karışamayacağı konu vardır. Sevgilimiz dedi diye çizgimizi de bozmayalım bir zahmet.

0|0
    0|0
    • Sanane mi :) kabaca olmuyor mu sanki biraz

• Yapacak bir şey yok, insanları değiştirmeye çalışanları sevmem. Kimse kimsenin uzaktan kumandalı oyuncağı değil neticede :)

• hayır geceler madmazel :)

takımımdan vazgeçemem kusura bakmasın

0|0
    0|0
  • oha o kadar da demez sanırım ama vazgeçerdim.

0|0
    1|0
  • valla sarı ve lacivert her şeyden önce gelir madem eşim ya da sevgilim o da seviyoesa benim tuttuğum takımı tutar hee olmadı mı kendine hiç mi şans tanımıyorsun güzelim derim :)

0|0
    0|0
    • takım değiştir demiyor ama tamaqmen tuttuğun takımı bırak diyor mesela :)

• erkekler de mükemmeldi zaten :)

• Estağfurullah Mükemmel Olan Siz Bayanlarsiniz :))

• sadece takım değil, onun için bir çok şeyden vazgeçtim ama ne oldu? o benden kolayca vazgeçmesini bildi :s

0|1
    0|0
  • Benim eşim Fenerbahçeli ben ise fanatik ötesi Beşiktaşlıyım. Ona söz verdim fener forması gireceğime dair ama öleceğim gün giycem inşallah. Dünyadan bir Beşiktaş'lı eksileceğine bir Fenerli eksilsin.

0|0
    0|0
  • Takımda neymiş tabiki sevdiģim :)

0|0
    0|0
  • Kapıyı Gösteririm Erkek Adam Bikere takım Tutar ve degiştirmez

0|0
    0|0
  • takar giderim ğağağağağağaa

0|0
    0|0
    • ğağağağağa :D bu beyaz show a çıkan adamın gülüşü değilmi :D

• Erkek adam takımından vazgeçer mi.Vazgeçiyorsa zaten erkek değildir.

0|0
    0|0
  • onu alır kadıköye götürür yer içer eğleniriz. sonra stada sokarım.

0|1
    0|0
  • Dar ağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe.

0|1
    0|0
  • KALSADA SON NEFES İLLEDE KÖRFEZ !

0|0
    0|0
  • kendine rakip olarak tuttuğum takımı seçip beni aralrında bir seçim yapmak zorunda bırakacak kadar salak bir kızla işim olmaz bu soruyu soracak kadar salaksa zaten beşiktaşımı seçerim bu zeka seviyesiyle zaten ondan bişe olmaz

0|0
    0|0
  • Vazgeçmem.Bebeliğimden beri destek vermişim kolay mı ? Ama bu konuda bir güzel yalan söylerim.Senin için herşeyden vazgeçerim aşkıımmmm ( yalan;))

0|0
    0|0
  • takmımım derim. çünkü sevgilimin öyle bir soru sorması bile saçma

0|0
    0|0
  • hıc dusunmem FENERBAHÇE

1|0
    1|0
  • Fanatik değilim hatta ilgim yoktur ama beşiktaş varken değiştirmem

0|0
    0|0
  • Vazgecmem ölümüne Galatasaraylıym :D

0|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum.<3

0|0
    0|0
  • yok vazgeçmem

0|0
    0|0
  • bir sonraki sorusu anneni mi daha çok seviyosun babanı mı olcak heralde..

0|0
    0|0
  • vazgeçmem

0|0
    0|0
  • Kendine hiç şans tanımıyorsun derim.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş varken? Kaybol :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 15

• Fanatik bir şekilde takım tutmuyorm ama her neyle ilgili bir kıyas olursa olsun hep sevgilimi seçerim :)

0|0
    0|0
  • Kapı orada derim..

0|0
    0|0
  • vazgecmem ya vazgecmesinide istemem böyle mantık mı olur seviyosa böyle sevsin takımımdan vazgecsem yüz bulur devamı gelir benliğimden vazgecmiş olurum

ama o isterse tabikiii sarıma lacivert olsunnnnnn

0|0
    0|0
  • Hayatım FENERBAHÇE mi? Ben mi? diyenlere SEN KİMSİN demekle geçti.

0|0
    1|0
  • Beşiktaş ulan bu öyle elalemin çocuğu bırak diyince bırakılır mı. Adam olsun da o benim tuttuğum takımı tutsun derdim heralde. Neyse ki o da fanatik Beşiktaşlı, sorun yok :D

0|1
    0|0
  • tek aşk galatasaray, asla

0|0
    0|0
  • vazgecerim, fakat bir takimla kiyasladigi icin ikinizden der giderim

0|0
    0|0
  • Fanatik değilim ama sevğiliyi seçicek kadar da aptal değilim ayıqs

1|0
    0|0
  • Vazgeçmem ve "Takımınızdan vazgeçilir misiniz?" biraz düşük bir cümle olmuş.

1|0
    0|0
  • Sevgiliminde Beşiktaş lı olması gerekir :D baska takım kabul etmıyorum :dD kimsede bana takımından vazgec diyemez vazgecmem

0|0
    0|0
  • Ya bunu kaç yüz milyon defa da söyledim bana bu soruyu soracak adam anasının karnından doğmadı. Alsan da ömrümüzün yarısını senden vazgeçenin anasını, BordoMaviAşk <3

0|0
    1|0
  • Bana böyle sorarsa bende canısı annenmi benmi derim? içini yanar benimkiside ayni durum derim :)

0|0
    0|0
  • Kendini takımla mı eş görüyosun der enseye şaplak atarım, haketti.

0|0
    0|0
  • evet geçen hafta porselen takımımı çöpe attım

0|0
    0|0
  • Aslaaa... bir aslana yakısmaz bu hem hangisine geccm ki aslanken kus mu olcam :)

0|0
    0|0
    • Soruyu anlamadın sanırım sevgilin takım değiştir demiyor tamamen bırakman işitiyor yani takım mı ben mi diyor
      Ayrıca fb ye laf sokmak olmadı şimdi

Yükleniyor...