Hadi rolleri değişelim... Erkekler bayan olsaydınız nasıl bir erkekle çıkardınız?

şimdi kızlar erkek erkeklerde kız olsun erkekler bayan olsaydınız nasıl bir erkekle çıkardınız kızlar sizde erkek olsaydınız nasıl bir kızla çıkardınız çok eğlenceli olacak hadi bakalım ...

yani tarif etseniz olur kara kaş kara göz falan gibi

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam benim icin once paraya degil karsidakine deger verene bakardim sorumluluk alir mi beni ne kadar sever bana ne kadar sadik kalir buna bakarim kiLarin yaptigi yanlis su parasi olan erkegi guclu saniyorlar parasi var diye herseyi verebilir zannwdiyorlar ama buyuk hata. Kizlar oyle erkekler zaten sizin onun has yuzune asik olmadiginizi bilir parasi icin yaninda oldugunuzu bilir o yuzden kullanip atar bu hataya hep dusuyorsunu sonrada aa butun erkekler boyle aldatildim yok sevmiyor diyorsunu. Asil hata sizde yanlis kisilerin hayatina giriyorsunuz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Vermişin vaatleri çok eğlenceli olcak falan filan diyede,çok sıkıcı,bayan olaydım bıyık bırakırdım kocamda goril gibi olsn isterdim.Sırf mutlu ol diye cevap veriyorm

0|0
    0|0
  • kendim gibi biriyle asla çıkmaz hatta selam bile vermezdim:)) malesef biz kızlar gibi düşünemeyiz yakışıklı olsun söyle olsun böyle olsun diye isteklerimiz olmazdı nediyorum ben saçmaladım yine:))

0|0
    0|0
  • Kimse skemezdi beni, vajinam elmas gibi değerlidir çünkü...Kanlı elmas 3<

Silmeyin cevabımı, kanlı modlar sizi

0|1
    0|0
  • Kız olsaydım gösteripte vermezdim :D

1|0
    0|0
  • Ben kız olsam lezbiyen olurdum..

0|0
    0|0
  • yine nefes alsın...prensip edindim:)

0|0
    0|0
  • Yok ya kız olmak çekilmez durmadan alışveriş sürekli ağda düzenli adet falan hiç uğraşılmaz o işlerle :D ben kıllı halimle mutluyum xD

0|0
    0|0
  • çok mütevazi biri olmalıydı bide yalan konuşmamalı

0|0
    0|0
  • Kız olduğumu düşünemeyecek kadar erkeğim!

Dağılın şimdi!

1|0
    0|0
  • Kız olsaydım şu anki beni bulur şu anki benle çıkardım.

0|1
    2|0
  • ..iri yarı, kıllı, hafif kro, kart sesli, ve büyük aletli...kız olsaydım böyle bir erkekle çıkardım.

0|0
    0|0
  • bilmem :D

0|0
    0|0
  • Tam bir kaşar olurdum..:)))

0|0
    0|0
  • ben kız olsam kendim gibi bir adama vermezdim

0|0
    1|0
  • Sen erkek olsan ben kız olsam sana verirdim :D