Fitness ve zayıflamayla ilgili yeterli donanıma sahip olan insan var mı?

Fitness ve zayıflamayla ilgili yeterli donanıma sahip olan insan var mı? Spor salonuna yazıldım antrenör çok ilgisiz saçma sapan programlar veriyor. Bana program hazırlayabilecek var mıdır?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• kahvaltıya önem ver atlama enerji alamazsın hem daha çok kilo alırsın ürün kullanma protein tozu amino asit cla vs yağ yakıcı kullanma daha çok kilo alırsın süt yoğur ayran peynir lor tüket sabah yumurta ile lor çırp omlet yap daha çok protein saçların için vede tırnakların için gerekli protein karşılanır süt çok önemli içinde yavaş sindirilen kazain proteinin var uzun süreli vücuduna yakıt sağlar çikolatalı nesquik işini görür gün içinde badem ceviz fındık içilerinde faydalı yağlar bulunmaktadır öğün aralarında tüketirsen tok tutar mekik çek uzun sopa al ve omzuna koy kollarını tam ikiye açarak tut ve sağa sola çevir bel çevresini inceltir koşu yap bütün vücut için iyidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yag yakmak istyorsan önce güzel bir kahvaltı yapıcaksın sabah ekmek yok kahvaltıdan sonra 30 dk snra türk kahvesi.metebolizmayı hızlandırır energy verir 1 saat sonra spora git 15 dk yürü tempolu 15 dk hızlan 30 dk da koş koşu bantında kısacası yaglı isen 1 saat yüre ve koş sonra bisiklete bin 1 ssaat duş al çık spordan 4.5 saat snra yemek yeee yaglı degil salata yeşiligi bol olan zeyttin yaglı

1|0
    0|0
  • Git salon değiştir, hazırlamasına bende hazırlarım ama para veriyorsun adam gibi ilgilensinler, hiç uğraşma onlarla.

0|0
    0|0
  • istersen bana beslenme ve antrenman programlarını yolla önce onları inceleyelim. ondan sonra sana uygun mu değil mi, nasıl bir program yapmamız lazım konuşuruz

0|0
    0|0
  • daha sağlıklı bir bilgi için mesaj atabilirsin tercih edersen.
    (www.) facebook. com/pages/Fit-People/827300803998256? ref=bookmarks

0|0
    0|0
  • Kilo vermek istiyorsan CLA alacaksın
    Ondan sonra terle yeter ne yaparsan yap
    Yağlar yanıyor ben 15 gunde 4kilo verdim
    Ama spor devam önenli olan terlemek

0|0
    0|0
  • Bak cok arastirdim sana soyluyorum:
    Et yemelisin eti hic azaltmayacaksin, ne kadar et yiyorsan 2 kati sebze yiyeceksin yemekte.
    Yagi az tuketeceksin, seker, kola gibi icecekler, unlu gidalar, beyaz ekmek KESINLİKLE YEME.
    Ekmem, makarna, pilav gibi karbonhidtatlari abartma, spor yapacaksan yemen lazim ye ama abartma mumkunse. Ben bunlari yaparak yag kutlemi %16dan %9a indirdim. Tabii ki spor sart

0|0
    0|0
    • ben besinlere dikkat ediyorum zaten. spor önemli ne yapmam gerek

• yarın gidip antrenörle konuşayım o zaman haftada 6 gün salondayım. 3 gün kardiyo 3 günde ağırlık mı yapayım

• Evet bir gun kardiyo bir gun agirlik yap haftada 6 gun ideal 1 gun de dinlenirsin

• Burada herşey mevcut kendi gücüne göre kendin ayarlarsın.
    http://gencvefit.com/

0|0
    0|0
  • Nasıl anladın sorması ayıp saça olduğunu uzman olan o sen değilsin demi ama :))

0|0
    0|0
    • ilgilenmiyor diyorum neyin kafasını yaşıyorsun?

• he iyi geceler sana

• iişine gelmedi hemen he :D Sanada iyi geceler bu kadar atar kalbe zarar kanka :D

Kızlar Ne Diyor 1

• buradan programmı hazırlanır sen en iyisi salonunu değiştir.. :DD

0|0
    0|0
    • malesef canım küçük şehirde yaşıyorum yüzlerce salon yok :D
      neleri ne kadar yapmam gerektiğini söyleyecek sanki çok mu zor?

• anladım teşekkürler

• rica ederim...

Yükleniyor...