Rüyada kıyamet gününü görmeyi nasıl yorumlarsınız ?

Arkadaslar ruyamda kıyamet gününü gördüm bu sabah...

Avrupa yakası Anadolu yakasına gecmıs , gunes dogmamıs ve herkes sonu bekler haldeydi.. Babam kardesım ve dedeme gösterıyordum ters dönen köprüyü falan onlarda hayatın artık bittiğini söylüyordu...

Kan ter içinde uyandım.. Siz nasıl yorumlarsınız ?

Güncellemeler:
Hiçbirsey olmuyordu arkadaslar. Rutın bır hayat gibiydi sadece koprulerın yönü değişmiş hersey yer değiştirmişti...

0|0
1123

En İyi Erkek Görüşü

• YAKIN ZAMANDA HAYATIN İLE İLGİLİ Bİ KARAR ALMAN GEREKİCEK VE VERICEGIN KARAR DOGRULTUSUN DA HAYATINI ŞEKILLENDIRECEKSIN BU DÖNEM SENIN ICIN ÇOK SIKINTILI GECICEK FAKAT DOGRU ADIM ATARSAN YER YUZU SANA CENNET OLUR YANLIS ADIM DA ISE HAYATINI CEHENNEME CEVIRIRSIN HAYATINLA ILGILI BI KARAR ALIRKEN FEVRI DAVRANMA ÖNCE DÜŞÜN :) YORUM :)

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• :(

1|0
    0|0
  • Ben de cok gorurum kiyamet savas vs ama anlatmam kimseye. Anlatma sen de bi daha pek iyi degildir gorulen kotu ruyalarin anlatilmasi. Abdest al iki rekat namaz kil.

1|0
    0|0
  • hayatında büyük değişiklikler olacak. muhtemelen aileni de kapsıyor bunlar. bir umutsuzluğa sürükleneceksiniz. önünüzü göremeyeceğiniz günler geliyor. ancak çok korkmayın, tam bittik biz dediğiniz anda yeni hayatınız yeni fırsatları doğuracak.

1|0
    0|0
  • Ben tam 4 kez gördün yerin gökten bulut gibi geçtiğini ve senin anlattıklarını ..

Çok yorum var bu konuda.. Burda lcak şeyler değil çünkü yorumlar bilinçaltını daha da etkileyebilir.

1|0
    0|0
  • Hayra yoracak insanlara rüyalarini anlat ve Kötü rüya ise anlatma..

1|0
    0|0
  • Bende bir benzerini gördüm insan bi garpi oluyor...

1|0
    0|0
  • genelde babaannem böyle şeyleri kötüye yorar :D

1|0
    0|0
  • popon açık kalmış ..

1|0
    0|0
  • tehlikenin farkındamısınız 21 aralıkta mayalar a.koycak vallaha.

1|0
    0|0
  • mabadın açıkta kalmış hacı kaarşim :D

1|0
    0|0
  • Olur öyle.

1|0
    0|0
  • ...güzelce abdest alıp, iki rekat namaz kılsaydınız...ulvi bir rüya görmüşsünüz..

1|0
    0|0
  • Hayal gücün ve izlediğin filmleri tahmin edebiliyorum.

Böyle bir rüya görmek isterdim

1|0
    0|0
  • keşke sabah sorsaydın:(

0|0
    0|0
  • Yatmadan önce maya takvimini düşündün mü ? Ya da gün içinde maya takvimiyle ilgili bişe okudun mu ? Ya da kıyamet günüyle alakalı herhangi birşey düşündün mü ?

0|1
    0|0
  • bi ara bendede oluyordu böyle şeyler sonra sabahları totomun açıkta kaldığını farkettim. şimdi kapatıyorum huzurluyum :)

0|0
    0|0
  • benim de son 1 aydır kulağımdan sela sesi eksik olmuyo :((( bir tek siz biliyosunuz, kime sorsam neye yoracağı belli..

0|0
    0|0
  • piiii

0|0
    0|0
  • Sikinti Var :D

0|0
    0|0
  • kıcın acık yatmıssın baskan :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 11

• üst bas acıkta kalması:)

bilinc altı olabilir ya da hayatın icin bir dönüm noktası karar günü

1|0
    0|0
  • Haddim değil ama.Böyle eyleri aslında paylaşmasan daha iyi mesela peygamber efendimizi görenler.Kıyameti Mekkeyi medineyi falan anladınmı.Yani özel biri olduğuna işaret edebilir.Bunun gizliliği sana kalmalı bence

1|0
    0|0
  • keşke suya anlatsaydın pamuk yada bir hocaya nasıl böyle bir hata yapıp burdakilerin alay konusu olun ? bu tarz rüyalar önüne gelene anlatılmaz

1|0
    0|0
  • bu ara cok film izledim sanirim diye düsünürüm..

1|1
    0|0
  • Belki sonunu biliyorsun bak bunlar olacak ona göre iman et diye uyarılmıssındır :))))

1|0
    0|0
  • ben de görmüştüm :(

1|0
    0|0
  • sabah görülen rüyalar sayılmaz derler umursama.

1|0
    0|0
  • Yoksaaa... Mayalar? Ulan!?!^#\*

0|0
    0|0
  • Bazen ben de görüyorum. Normal.

0|0
    0|0
  • mayalarin oyunu bu.

0|2
    1|0
  • rüyaların tersi çıkar derler