Turkcell bayisine gidilip faturalı hattın mesajlarını okuma şansları var mı?

arkadaşlar geçenlerde çok kötü bişey yaptım çok pişman oldum ama olan oldu bi kere. annemin cep telefonundan hattını almak zorunda kaldım evet yanlış okumadınız bunu yapmak zorunda kaldım elimden hattımı aldılar bende kimlik kartımı da aldılar hat alamaz haldeydim. annemin hattı faturalı olduğu için attığım sms lerin fiyatı baya olmuş. şimdi yarın gidip turcell bayisinden kaybolan hattı iptal ettircekler miş. şimdi gidince kime mesaj attığımı falan öğrenirler mi ? sım kartından herşeyi sildim ama yine öğrenme şansları varmı lütfen yardımcı olun ya :(

Güncellemeler:
peki şimdi ne yapmalıyım sizce ? aklımda şu var. anneme telefonunu bulmuş gibi mi yapsam acaba. sonra gerçeği sölerim arkadaşlarıma mesaj attım ama faturalıda bu kadar fazla tutcağını bilmiyodum falan mı desem ? .s

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• En iyisi annene doğruyu söyle,yoksa onlarda çok fazla gelen faturanın ayrıntısını isteyebilirler..

Mesajların içeriğini göremezler ama numaraları görürler, saati fiyat tutarını vs..

O zamanda bu numara kiminmiş gibi arayıp sorarlar dahada çıkmaza girebilirsin iş uzar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hattın ayrıntılı dökümünü yani arayan, aranan, mesaj yollanan ve mesaj yollayan numaraları rahatlıkla öğrenirler. İçeriklere ise kesinlikle ulaşamazlar.

0|0
    0|0
  • evet kime mesaj atıldığını öğrenebilirler,

oysaki muhtara gidip nufus sureti çıkartıp onunla hat almayı deneyebilirdin.

şimdi şak diye kime mesaj atmışsın çıkıcak.

ne yazdığını göremezler.

0|0
    0|0
  • ogrenme şşansları yok. sadece mesaj atılan numaraları ogrenebilirler. mesajları ogrenemezler. savcılıkdan karar cıkartmaları lazım mesajları ogrenebilmeleri için

0|0
    0|0
    • mesaj atılan numaraları sildim. mesajların hepsini sildim. .s of napsam acaba. :/

• numaraları sil onemli değil. ailen turkcell den detaylı fatura dökümünü isterse, hagi gün saat kacta hangi numaraya sms attıgın gözükür. mesajları göremezler ama fatura detayı isterlerse numaraları ogrenirler.

• eve gelen faturayı kaybet düşündüğün şeye bak

0|0
    0|0
  • isterlerse öğrenrler

0|0
    0|0
  • mesajları göremezler.numarayı görebilirler eğer online giriş yapmışlarsa daha önceden yoksa zor :)

0|0
    0|0
    • ''eğer online giriş yapmışlarsa daha önceden yoksa zor :) '' ne demek yani :/

• net üzerinden giriş yapılıyor mesaj atılan numaralar aranan numaralar gözüküyor saat ve tarih olarak.ordan bakarlar mı bilemem.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...