Mancinin istifası sonrası Gs başına kim geçmeli?

Şıkları görüyorsunuz zaten sizce en çok katkıyı hangisi verir size göre hangisi başarılı olur bir sürü aday vardır da ben gündemdekileri yazdım unuttuklarım olabilir kusura bakmayın

• Ziya Doğan
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Güvenç Kurtar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yılmaz Vural
    100% (2)100% (7)100% (9)Oy Ver
  • Nurullah Sağlam
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hüseyin Kalpar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok üzüldüm gitmesine. Öyle böyle değil zabah zabah mancini haberleriyle yataktan fırladım ağzımdan şu kelime döküldü ''Hassssssssssssss...'' dedim. Mancini onlara lazımdı, kanser etmeliydi.
    Adam olmayan bir takımı dünyanın 1.numaralı adamıda adam edemez. Çirkef geldiler, çirkef gidecekler. Fatihin gazı olmadan hiç biri şampiyon olamaz. Gaz olmadan, şampiyon olamayan takımdan da takımına aşık olması beklenemez.

0|1
    1|1
  • Lucescu gelmeli kesinlikle.

0|1
    0|1
  • Yılmaz Vural gelse ihya oluruz, ciddiyim!

0|0
    0|0
    • Keşke bize gelse

• Bizim başkan kuruyor takımı o yüzden dedim yoksa tabiki etkisi çok olur bu sadece Fenerbahçede değişiyor

• Fenerbahçe, City, Barcelona değil olay olay mantalite ve bunun sürekliliği...

• Nihat Dogan gecse keske :(

0|0
    0|0
  • Lucesco.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Bizim Ünal aysal ayağına sıkma konusunda ustalaştı.. Fatih konusunda hala üzgünüz!..
    ..ama bu Mancini olayı bambaşka, büyük ihtimal sabah toplanıp transfer listesinde anlaşan ıkı taraf, öğleleğin bu hale gelıyorsa bütçeden kaynaklanıyordur..

Zaten öyle bir s*kindirik transfer listesi ki, sorma gitsin..
    Büyük takımlarda ki bütçe bolluğunu bizde bulamaz, buda sıkıntıya sokmuştur..

Lucescu gelsinde hem vefa borcumuzu ödeyelim, hemde adam etsin şu takımı..

Avrupada s*ktiri yemiş takımın taraftarıda az köşeye çekilsin biz bilmeyiz beyımız bılır desın az.dsda

0|0
    0|0
    • valla şaka bir yanada hakikatten çok pervasızca transfer yapılıyor lucescu gelirse düzelir diğer adaylara bakıyorumda manciniden farkı yok heykens dediğin adam kariyerini düşünür öyle 3 yıldız aldırmadan gelmez

• Bizde vergi olayı bakkal defteriyle tutulduğu için kariyerlı hoca getırmekte zorlanmayız..
      İbrahimoviçi bile getiririz inan ki..

Mesele bu değil, yönetimler kurumsal değeri kavrayamıyor, profesyonelleşemiyor..
      Bu ülkede boş mukaveleye imza atan zihniyet var..
      Hukukun bile anasını bu kadar hiçe sayan zihniyetlerle sabah anlaşıp, akşam yol vermek zor değil..

Heykens hikaye, her gelen kendı dikta sistemını koyuyor amennada , bizim futbolcular türk mantığı ile hareket edıyor, temel sistem yok.. yana pas , kalecıye pas zihniyetı ıle yetiştirildikleri için olmuyor sistemler..

Başkan baba olursa futbolcuya , daha çok teknık adam harcanır.. Lucescudan başkası anlamaz şu an galatasarayı.. zaten tazmına işinı kılıfına uydurdular bir şekilde, istifa hikaye..

• Yılmaz hoca tenezzül edipte gitmez, gidemez, gitmemeli :)

0|0
    0|0
  • Siz Galatasaray ı Fenerbahçe mi sandınız öyle Aykut Kocaman ve Ersun Yanal gibi vasat hocalar getirsin Galatasaray da Fatih Terim gider Mancini gelir Mancini gider Lucescu gelir gelecek hoca Lucescu ya da Heykens ikilisinden birisi gelecektir

0|0
    0|0
    • Vasat dediğin hoca ile yıldız dediğin hocaya fark atarak şampiyon olduk :)))

• seni okuyan her sene avrupada kupa kazanıyorsunuz sanacak

• Bizim Avrupa da bir ismimiz var kazandığımız kupalar var unutmaki Galatasaray 2001 yılında dünyanın en iyi takımı seçildi evet özellikle Adnan Polat döneminde Avrupa da baya bir sustuk ama son 2 yıldır yavaş yavaş yeniden yükselişe geçtik

• Şunlardan birisi gelir inşallah. Lucescu gelirse yarım litre yarra yering şarabı içeriz Fenerbahçe'yle biz.

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural gelsin futbolcuların dayağa ihtiyacı bu aralar

0|0
    0|0
  • çok saçma bir anket olmus hiç biride bir bok a yaramaz herhalde tam bilmiyorum sanırım ziya doğan hariç hiç birinin CL tecrübesi yok GS nin büyüklüğünü kaldıramaz bunlar tipik anadolu takım TD si

0|0
    0|0
    • :))) Hüseyin kalpara şans verilse CL yi alır

• ya benim bildiğim bu zat samsunspordan başka kimseyi çalışırmadı isminde bile hyr yok yakışmaz :) aykut kocamn bile desen belki derim :))

• Olm gs ile nikah tazelemedimiydi len o

0|0
    0|0
  • Bu saydıkların Gs'de başarılı olabilirmi sence? : ) Hepsi anadolu takımının hocaları avrupa görmemişler başarı görmemişler.Lucescu tabiki.Jupp heynckes de olablr ama yaşlı biraz.

0|0
    0|0
  • Lucescu

0|0
    0|0
  • fabio capello gelsin..

0|0
    0|0
  • mancininin gidişine çok üzüldüm ama napalım hagi gelir inşallah

0|0
    0|0
  • Lucescu geçsin.

0|1
    0|0
  • Recep Tayyip Erdoğan :P :D olmaz demeyin , herid onu da yapacak utanmasa...

0|1
    0|0
  • Gs 1 sene daha adam olamaz

0|0
    0|0
  • :D hiçbiri işe yaramaz olum :D Lucescu yu beklerdim şıklardaa :D

0|0
    0|0
  • mancini Türk teknik adamlarla ilgilenmiyormuş yılmaz vural geçsin :)

0|0
    0|0
  • Lucescu!!

0|0
    0|0
  • bunlardan hiçbiri değil bence lucescu gelmeli

0|0
    0|0
  • Baba gündemdeki bunlarmı peh :/

0|0
    0|0
  • bana teklif etseler su teknik direkdörtlerden daha çok iş yaparım :)

0|0
    0|0
  • hiç biri ben geçersem onları adam ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...