Göbek sorunum için ne yapmam gerek kızlar yardım edin?

Kızlar öncelikle forma yeni üye oldum güzel bir yere benziyor, benim sorunum boyum 175 kilomsa 65 göbeğim var bide bacaklarımın üst kısmı cok kalın popomda var az ama spor yapma gibi bir alternatifim yok sabah 8 akşam 8 işte çalışıyorum ancak eylülde okullar açılınca boş vaktim olacak ve spor yapabilcem spor yapmadan eylüle kadar yediklerime içtiklerime dikkat ederek kaç kilo verebilirim sizce? hızlı vermek istemiyorum çünkü sporsuz sarkma olur gibi geliyor akşamları yatmadan 1 saat ebru şallının göbek hareketleriyle destekli mekik çekebiliyorum bir tek şimdiden teşekkürler.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• pilates en iyisi benim tahta gibi bir popom varken pilates sayesinde bildiğin yuvarlaklaştı hem kilo verip hem vücudunu şekillendiriyorsun, ama diyet veya yediklerine dikkat etmen gerekiyor,15 dkda olsa spor yapman lazım

1|0
    0|0
    • işte akşamları o dediğim hareketleri yapıyorum birtek ne kadar yeterli olur bilmiyorum :(

• allah sana kolaylık versin spor yapmadan çook zor çünkü, yemeden vermeye çalışyıorsun çok aç kalıyorsun öyle de olunca her gördüğün yemeğe saldırıyorsun :D

• aynen öyle :(

Erkekler Ne Diyor 7

• Benimde göbek gitmesi lazım yaaa... :( boyum 1.70 kilom 70 :( ben napim? :(

0|0
    0|0
  • ee böyle iyiymiş :)

0|0
    0|0
  • Spor yapmaya neden vaktin yok?:) Aşağıda yazanların hepsi tırt, günde sadece 1 saatini spora ve düzenli beslenmeye ayırırsan istediğin görüntüye 1 ayda kavuşabilirsin, sadece 1 saat, üşenmeden, bahaneye kaçma vaktim yok diye

0|0
    0|0
    • sen galiba okumadın sabah 8den akşam 8 e kadar çalışıyorum sadece evde akşam 1 saat belirli hareketleri yapabiliyorum eve geldiğimde saat 9 oluyor zaten. bide kas hastası olunca daha da zor oluyor işim arkadaşım sen 3 saatte yoruluosan ben 1 saatte yoruluyorum :(

• Olsun dostum sen genede spora gitmeye çalış evde olacak işler değil bunlar sadece yalandan zahmet çekme demek istedim, insanlar aylarını veriyor göbeklerini eritebilmek için keşke evde eritilse ;)

• aynen ya iste eylulde izne ayrilcam o zaman baslarim simdi dikkat edip almim verebildim kdr verm az yemekle

• 8 8 çalışan biriysen işin baya zor. spora vakit kalmaz. ancak evde mekik ve pilates benzeri çalışabilirsin. Ama boğazdan kısmadığın sürece yol alamazsın.

0|0
    0|0
    • zaten bayağı az yiyorum önceki yediğimin yarısından daha az bile yiyorum diyebilirim onun dışında abur cubur hiç yemiyorum 2 haftadır acıkınca meyve ve yogurt süt yiyom o kadar makarna pilavı kestim 4 dilim kepek ekmeği yiom günde sabah 1 dilim peynir 3 zeytin 1 sekerli çay domates salatalık öğlen et ya da sebze yemegı bırkac kasık aksamda aynı sekılde ne varsa

• teşekkürler :)

• sana haftanın 4 günü seks yazıyorum uygula değişimi gör..

0|0
    0|0
  • güreş tutarmısın?

0|0
    0|0
  • spor senin için zaman kaybı olur, gastroentoloji ye gitmelisin. Metabolizmanı hızlandırıcı ilaçlar alırsan 3 günden göbek içine çöker ve bacakların da kendiğinden incelir.. daha fit ve sıkı olursun, spor ve plates sadece yağ yakmak için.. bırak göbeğinde ki yağlar kalsın onnlar herkeste var, sen içeriyi boşalt ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapma yahu, spor yapamazmış. Şu an burada fink atmayı biliyorsun, demek ki boş vaktin var. Kilo, insanın kendisine dahi saygısı olmadığını gösterir. Sen ve senin gibiler her manada tembel insanlardır. Boş boş oturup, tüm gün ye-iç-yat yapmayı bilirsiniz. Genç yaşta deforme olmuş bir vücudun artık geri dönüşü yoktur. O çatlaklar, o lekeler gitmez.

O yüzden her şeyin bedeli var. Madem kıtlıktan çıkmış gibi yiyorsun, iradesizsin. O zaman gelip burada yağların için ağıt yakmayacaksın. Ne ekersen, onu biçersin.

Anladın mı double kezban lan?

0|0
    3|0
    • sen gerizekalımısın pardon da? beyinsiz insanları şu forma almayın gözünüzü seveyim evet şu an burdayım bütünlemelerim var sınavlara çalışıyorum insanca cevap verebilirdin.

• :D çok gereksiz bir yorum olmuş bu supreme

• uehjhashsadfhbas bu kızı çok seviyorum yaaa çok bulaşık sonra acayip dobra cansın lan supreme bu arada nickin bana kötü şeyler htrlatıyor.. böle böle oynuyorlar hani..

• Balık etlisin ne güzel 5 kilo versen yeter

1|0
    0|0
    • şuanlık bende 5 düşünüyorum arkadaşım ya önden biraz vereyim sonrasında da spora gidip sıkılaşırım hızlı verirsem olmaz çünkü biliyorum, zaten çok yemiyorum zaten midem bayağı küçüldü biraz kaçırdım mı karnım şişip midem bulanıyor :/

• haklısın ya erkekler niye böyle ya of :(

• Boşver onları kilonla barışık ol tamammı :**

• Ay resmen beni yazmışsın bendede aynı sorun

0|0
    0|0
  • plates iyi geliyor canım.göğüs ve göbek deforme olmadan kilo verme

0|0
    0|0
    • aynen onu düşündüm bende eylülde gidebilirim iş bitsinde zaten sarkmalar var onları toplar mı göğüs falan?

• rica ederim..nikin harikaymış bayıldım ya

• haha teşekkür ederim 2 side bu hayatta ençok sevdiğim şey birde karpuzla turşu var tabi onlar ayrı :)

Yükleniyor...