Anne ve babanız yaşlanıp kendilerine bakamayacak durumda olsa...

Geldiğinde hiç düşünmeden bakarmısınız?

gençliğinde o çekindiğiniz anne ve babadan yaşlılığın verdiği çağresizlik anne ve babanıza olsan saygının azalmasını sebebiyet verebilir mi merak ediyorum ne kadar hoşgörü gösterebilirsiniz. ve öff demeden kibir göstermeden tüm samimiyetle sahip çıkarmısınız?

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• ölene kadar bakarım babama. en sağlam ama en gerekli yüküm o dur omuzlarımın üstünde tasırım canımı verene kadar..

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bakarım da Babam biraz huysuzdur birbirimizi yeriz herhal

0|0
    0|0
  • Tabiyki bakardım.Onlar bizi her halimizle sevmişler ve bize sabır göstermişlerdi.Haklarını az da olsa ödeyebilmek için evlada düşen tek görev budur.Bunu da iyi bir evlat layıkıyla yerine getirmelidir. link videoyu izleyin ve anne babanıza saygısızlık etmeden önce bir kere daha düşünün.

0|0
    0|0
  • Sokağa atıcak halimiz yok tabi ki bakarım gücüm varsa bakıcı da tutarım en iyi şartlarda tedavisini yaptırırız.

0|0
    0|0
  • Annem hep der kizim bana bakar ama oglum hiç sanmiyorum. Kizlar daha hassas bu konularda. Elbette bakarim. Annem babam bizim için çalisiyor. Bizlerin gelecegi için... Bize herseyi saglasinlar herseyi onumuze koysunlar bizde nankorluk yapip geçmisi unutalim... Sahsen benimvicdanim rahat etmez. Maddi manevi her zaman ailemin yaninda olurum.

0|0
    0|0
  • bakarm beni dnyaya gtren bu yasa gtren onlar...

0|0
    0|0
  • o nasıl laf yaa o senın annen baban onlar senı bu yaşına kadar getırıyo buyutuyo beslıyo okutuyo sen o zor duruma dustugunde kapının onune mı koyarsın.canlarım onlar benım her ne kadar dusup hasta felc olsalarda bakarım hıcde yuk olmazlar.

0|0
    0|0
  • Birgün bile of demeden ölene kadar bakarım onlara.

0|0
    0|0
  • annem hep benimle olur da babamı huzur evine yatırırım ya

0|0
    1|0
  • Tabiki bakarim bu nasil soru

0|0
    0|0
  • bakarim tabii gorevimiz ama ne yapsam onlarin haklarini odeyemem

0|0
    0|0
  • Elbette, onlar benim her şeyim.

0|0
    0|0
  • belki çok havadan gelir kimisine inanmaz etmez ama;

bi sn bile düşünmem bakarım. kendimi o derece onların karsısında mahcup hıssedıyorum.cunku asla bana yaptıklarını bi görev olarak yapmadılar.yapmalıyım diye değil içlerinden hiçbi zaman baska turlusu gelmedı cunku. ben yemedı yedırdı giymedi giydirdi dıye tanımlanan cumleyi sonuna kadar yasadım sayelerınde. tek derım kı Allah ım baslarına bısey gelmesın. onlar ıcın okuyorum ılk amacım resmen hayırlı evlat olmak. ve bu dusuncelerımı dusunmemı sagladıkları ıcın dahı mınnettarım onlara. herkesınkı mukemmeldır ama ben o derece mukemmel anne ve babaya sahıbım. kendılerıne sonsuz tesekkur ediyorum.

0|0
    0|0
  • Bakarım tabisi seve seve çünkü bir insana bebek gibi bakmayı çok severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Buna evet demeyecek insan zaten sadece fuzuli nefes alıp veren biridir.

Yine de şunu demeden geçemeyeceğim Rabbim kimseye taşıyamayacağı yük vermsin.

2|1
    0|0
  • şu an bakıyorum ve Allah'ın bana bir lütfü olarak görüyorum.Onlara bakabilecek bir durumda olduğum için.

0|0
    0|0
  • tabiki annem ve babam benım herseyım onlar benı bu yasa getırıp buyutmusler onlara bakmamı ben anacımı sırtımda kabeye tasısam hakkını ödemeyemem annelerın hakkı böyle işte sırtımızda kabeye tasısak ödeyemeyiz

0|0
    0|0
  • bakmak ne kelime.canimi bile veririm ailem icin

0|0
    0|0
  • bakarım ozellıkle anneme sonuna kadar bakarım ama saglıklı olsun hep inşallah :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...