10 gün gibi bir sürede 6 kilo verebilir miyim sağlıklı şekilde ?

Selam Arkadaşlar Şimdi Ben 10 Gün Boyunca Durmadan Sabah Akşam Spor Yapsam Örnek Vereyim
Sabah 1 Saat Tempolu Yürüyüş
10 Dakika Plates Sırf Yanlar İçin
10 Dakika Göbek Eritme Çalışması
Akşamda Aynı Şekil 1 - 2 Saat Tempolu Yürüyüş
Göbek Eritme Çalışması ve Yemeği Azaltacağım Akşam 7 - den Sonra Yemek Yemiyeceğim Sadece Kahve Yeşil Çay Sizce 10 Gün Gibi Bir Sürede 6 Kilo Verebilir miyim Sağlıklı Şekilde ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• sağlıklı olmaz. vucudunu cok kasmış ve sıkmış olursun. bunları bırazcık hafiflettiğin zaman hem vucudun sarkar hemde geri alırsın verdıklerını. ama 3 kilo felan daha ideal 10 gün için

0|1
    0|0
    • Teşekkürler Yorum İçin

• 10 günde 3 kilo vermek mi? Siz sıyırdınız mı arkadaşlar? Yukarıda soruyu belirten sayın arkadaşım, 10 günde 6 kilo veremezsin, sağlıklı bir şekilde imkanı yok, sağlıksız şekilde istesende veremezsin sağlığından olursun sadece, benden sana ciddi bir tavsiye olsun, herşeyden ye, ama azar azar ederi kadar abartmadan, salon hocaları genelde hazır program verirler seni 10 saat koşu bandında koşturur alakası yok, en etkili kilo verme yöntemi AĞIRLIK KALDIRMAKTIR özelden yazarsan daha detaylı anlatabilirim, sağlam bir spor programıyla ve düzenli bir beslenme ile istediğin vucuda kavuşabilirsin, ama 10 günde 6-7 kilo gibi hayallere kapılmayın, önce cefa sonra sefa

Erkekler Ne Diyor 1

• Karnitin al yanında yağdan yakar kaslara dokunmaz vucudun..

10 günde 6 kilo veremezsin ama rahat sağlıklı 3 4 verebilirsin.. Tabi yediklerine çok dikkat etmen gerek. Ekmek şeker tuz falan tüketmemelisin.. Tavuk göğsü haşlama ve salataya ağırlık vermen şart.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler Yorum İçin Karnitini Tehlikeli Olmaz mı Acaba?

• Karnitin zararsız bir şey. Yani protein tozu falanda zararsız ama ben onlardan uzağım.. Ha yok ben karnitin kullanmam doğal yollardan karnitin alırım diyorsan et tüket.. Çok az miktarda var ama..

Takviye olarak karnitin kullanıyorum ben. 23 kilo hedefim vardı %30undayım şu anda..

Çok faydası oluyor sadece yağ yakıyor kas kazandırıyor.. Marka olarak ise iyi araştır düzgün bir şey al alacaksan.. Tr-power ve hardline kullandım. Ama farklı bir markaya yönelecem ben.. Sanırım alacağımı şimdiden kararlaştırdım araştırma yapıyorum..

Yükleniyor...