Roberto Mancini istifa etti siz ne düşünüyorsunuz?

Roberto Mancini, Galatasaraydaki görevinden istifa etti? Sizce iyi mi oldu, kötü mü? Sizce Roberto Mancini yerine kim gelecek? Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• cok iyi oldu ya :D Ben sadece geri FATİH TERİMİ istiyorum ♥ ! mancini geldiğinden beri GS cok düştü. İyi oldu :) fatih hoca belki gelmiycek ama İyi birisi gelir inşallah :D ♥ GALATASARAY ♥ !

0|1
    0|0
  • Bence kovularak gitmeliydi

0|1
    0|0
  • off kotu tabii. niye uzun sure tek bir teknikdirektirumuz olmuyo. bu sacmalik. en ufak seyde gonderiyorlar hepsini byle yeternce basarili olamayz ki. :-(

0|1
    0|0
    • aynı fikirdeyim :)

• yeni degisti. 2012de bes yil falan basndaydi takimin. mantkli ama daha da degistrmesinler artk ya. bu ne.

• çok haklısın geldimi 10 yıl kalacak abii

• Lucescu gelmezse pismanlik yaratacaktir bu durum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mancinin sözleşmesinin karşılıklı feshedilmesi sonrası polis Boğaz Köprüsü korkuluklarından Ceyhun Gülselamı indirmeye çalışıyor

0|2
    0|1
  • Mancini bir felsefesi olan futbolu gazla motivasyonla değilde taktik ve sistemle oynatan bir hocaydı fakat Türkiyedeki yerli oyuncuların çoğu taktikten sistemden anlamıyor şu anda Lucescu dışında gelebilecek her hoca yeni bir risk olacaktır

1|1
    0|0
  • Ben böyle davul zurna getirilip, karga tulumba adam gönderilmesinden hiç hoşlanmıyorum. Futbolda da istikrarsız olmamızın sebebi bu diye düşünüyorum. yazık.

0|1
    0|0
  • İyi Oldu Bacak Bacak Üstüne Atıp Maç Yöneten Teknik Direktörmü Olur

0|1
    0|0
  • abi cok iyi ya :)

0|1
    0|0
  • Üzüldüm panpa

Not:Beşiktaşlıyım

0|1
    0|0